Party Stories
Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził krok po kroku, jak wygląda badanie
Instagram
Newsy

Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził, jak wygląda badanie i wytknął poważne błędy!

Krystian Wieczorek nie przebiera w słowach!

Krystian Wieczorek, aktor "M jak miłość", został poddany badaniu na obecność koronawirusa, ponieważ miał wątpliwości dotyczące stanu jego zdrowia. O wszystkim poinformował na Instagramie. Przy okazji wytknął masę błędów, które jego zdaniem są nie do usprawiedliwienia. O co chodzi?

Do szpitala zgłosiłem się sam, nie chcąc zarażać kolegów i koleżanek na planie. Chciałem być odpowiedzialny i ograniczyć możliwość ewentualnego rozpowszechniania wirusa. Tyle że możliwości weryfikacji w Polsce są skandaliczne - napisał Krystian Wieczorek na Instagramie.

Dlaczego jego zdaniem, możliwości weryfikacji koronawirusa w Polsce są skandaliczne? Krystian Wieczorek napisał, że został przyjęty do szpitala tylko ze względu na to, że interweniowała TVP:

Do szpitala zostałem przyjęty tylko za wyraźną prośbę władz TVP, gdyby nie ich reakcja, siedziałbym z objawami w domu, modląc się o wyzdrowienie. We wtorek zostały mi pobrane wymazy i zaczęło się czekanie i brak jakiegokolwiek informowania. Na drugi dzień zamiast wyników przyszła pielęgniarka pobrać kolejny wymaz, bo okazało się, że laboratorium zbiło moje próbki - napisał Krystian Wieczorek na Instagramie.

Zobacz także: Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie!

Co dalej napisał Krystian Wieczorek? Aktor napisał, że jego zdaniem, czekanie kilka godzin na wynik to bujda. Dlaczego?

Ale czas oczekiwania to jakieś kuriozum, obnażające polskie władze. (...) Od strony personelu medycznego brak jakichkolwiek informacji od kiedy trafiłem do szpitala. Miałem poczucie, że jestem petentem i intruzem, i jak mam w ogóle czelność pytać o cokolwiek.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza zmiany, będzie jak w szpitalu!

Wieczorek dodał, że był świadkiem sytuacji, kiedy pielęgniarka pracująca w szpitalu wprowadziła swojego znajomego, aby ten mógł wykonać test na obecność koronawirusa, a koleżanka aktora w tym samym czasie z poważnymi objawami - w tym z niewydolnością oddechową - została odesłana do domu.

Demagogia rządu oraz władz i tak jest już obnażona przez statystyki, a wszelkie ruchy ograniczania wolności są i tak pozorowane w obliczu tak niskiej weryfikowalności zagrożenia infekcji. Moja znajoma przyjechała do szpitala z zapaleniem płuc, gorączką i niewydolnością oddechową, ale została odesłana do domu, a pielęgniarka, która tu pracuje wprowadzała swojego znajomego, przygotowując go na zadawane pytania, więc zrobiono mu testy - dodał aktor.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje?

Olga Frycz narzeka na warunki pracy w "M jak miłość", a Krystian Wieczorek? Posłuchajcie, co nam powiedział!

Afera po wpisie Krystiana Wieczorka

Co ciekawe, Krystian Wieczorek postanowił po kilku godzinach usunąć ten wpis. Dlaczego?

Usunąłem poprzednie wpisy na prośbę rodziny. Zdania nie zmieniam ale nie będę zaogniał teraz sytuacji. Wrócę do tego gdy sytuacja się uspokoi. Z Bogiem - uzasadnił swoją decyzję Wieczorek.

Przypomnijmy, do tej pory zdiagnozowano w Polsce 111 przypadków zarażenia koronawirusem, trzy osoby zmarły.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Ślub Izy i Marcina z "M jak miłość"! Szczęście młodych przerwie zatrzymanie Olka na weselu! FOTOSTORY
Już w najbliższy wtorek, 24 marca, Telewizyjna Dwójka wyemituje długo wyczekiwany odcinek "M jak miłość"

Już w najbliższy wtorek, 24 marca, Telewizyjna Dwójka wyemituje długo wyczekiwany odcinek "M jak miłość" w którym Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) powiedzą sobie sakramentalne "tak"! Fani te pary już od dawna marzyli, żeby zakochani stanęli na ślubnym kobiercu- teraz wiemy już, że ich romantyczną ceremonię zobaczymy w 1505 odcinku "M jak miłość"! Niestety, szczęście młodej pary nie potrwa zbyt długo... Okazuje się, że na weselu pojawi się policja i aresztuje Olka!  Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Zobaczcie zdjęcia i opis odcinka! Zobacz także:  Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania  

Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził krok po kroku, jak wygląda badanie
Instagram
Newsy
Gwiazdor "M jak miłość" tłumaczy się ze swojego wpisu! Dlaczego chciał wykonać test na koronawirusa?
Krystian Wieczorek opublikował w sieci nowy wpis, w którym tłumaczy dlaczego zgłosił się ostatnio do szpitala i dlaczego zależało mu na wykonaniu testu na koronawirusa.

Krystian Wieczorek  opublikował w sieci wpis, w którym tłumaczy dlaczego zgłosił się ostatnio do szpitala i dlaczego zależało mu na wykonaniu testu na koronawirusa.  Aktor "M jak miłość" odpowiedział przy okazji na krytyczne komentarze i zapewnił, że w poprzednim wpisie (który już skasował) nie chciał krytykować całej służby zdrowia. Krystian Wieczorek, który w "M jak miłość" wciela się w serialowego Andrzeja Budzyńskiego, zdradził również dlaczego w jego sprawie interweniowała TVP! Zobaczcie, co napisał! Dlaczego Krystian Wieczorek zgłosił się do szpitala? Krystian Wieczorek w poprzednim wpisie poinformował, że sam zgłosił się do szpitala i poprosił o przeprowadzenie testu na koronawirusa. Aktor nie ukrywał, że został przyjety do szpitala tylko ze względu na to, że w jego sprawie interwerniowała TVP.  (...) Do szpitala zostałem przyjęty tylko za wyraźną prośbę władz TVP, gdyby nie ich reakcja, siedziałbym z objawami w domu, modląc się o wyzdrowienie.  We wtorek zostały mi pobrane wymazy i zaczęło się czekanie i brak jakiegokolwiek informowania.  Na drugi dzień zamiast wyników przyszła pielęgniarka pobrać kolejny wymaz, bo okazało się, że laboratorium zbiło moje próbki  - pisał wówczas Krystian Wieczorek na Instagramie. Aktor po jakimś czasie usunął ten wpis. Potem postanowił skomentować całe zamieszanie! Drodzy Państwo chciałbym jednak się odnieść do moich poprzednich postów odnośnie mojego pobytu w szpitalu. Otóż nigdy nie było moją intencją atakowanie i krytykowanie całej "polskiej służby zdrowia" jak niektóre media to przedstawiły. Być może mój wpis był zbyt emocjonalny ale był wynikiem mojej krańcowej bezradności spowodowanej brakiem komunikacji i informowania o stanie mojego zdrowia....

Placido Domingo
East News
Newsy
Wielki śpiewak Placido Domingo zarażony koronawirusem! "Błagam was wszystkich..."

Smutne wieści z Hiszpanii! Światowej sławy śpiewak operowy, Placido Domingo, jeden z największych głosów naszych czasów, poinformował, że ma koronawirusa . Czuję się w moralnym obowiązku, by poinformować, że mój test na COVID19, znany też jako koronawirus, dał wynik pozytywny - napisał na Facebooku Domingo. Słynny tenor dołączył do coraz dłuższej listy znanych osób , u których potwierdzono obecność koronawirusa. Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Nie żyje 37-letnia kobieta z Poznania!  Placido Domingo ma koronawirusa Jak napisał Placido Domingo, tak on sam, jak i jego rodzina pozostanie w izolacji tak długo, jak to będzie konieczne ze względów medycznych. Obecnie wszyscy czujemy się dobrze, choć u mnie wystąpił kaszel i gorączka i dlatego zdecydowałem się na test, którego wynik był pozytywny - napisał. Wielki śpiewak zaapelował do swoich fanów na całym świecie: Błagam Was wszystkich, bądźcie ostrożni, przestrzegajcie podstawowych reguł, jak częste mycie rąk, czy przebywanie przynajmniej dwa metry od innych osób. Róbcie wszystko, co możecie, by powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa - napisał. - A poza wszystkim zostańcie w domu, jeśli to tylko możliwe. Jego zdaniem, jeśli będziemy działać razem i przestrzegać reguł, razem możemy zwalczyć wirusa, powstrzymać globalny kryzys i wrócić do normalnego życia tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Zobacz także:   Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner