Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl/mat.pras.
1/5
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl/mat.pras.

Już niedługo na ekrany TVN trafi program "Ameryka Express". To już kolejna, 3. edycja programu, który wcześniej wszyscy doskonale znali pod nazwą "Azja Express". Tym razem jednak gwiazdy zostały wysłane do Ameryki Południowej, jak sama nazwa wskazuje. Oczywiście wśród nich nie zabrakło Agnieszki Woźniak-Starak w roli prowadzącej, która na konferencji prasowej programu zadała szyku!

 

Zobacz: Co za szyk! Zobaczcie stylizację Agnieszki Woźniak-Starak z Sopotu! Jej suknia? To polska marka!

 

Zainspiruj się stylem Agnieszki Woźniak-Starak

 

Konferencja odbyła się w środę, 22 sierpnia, a Agnieszka Woźniak-Starak bez wątpienia była główną gwiazdą tego wydarzenia. Prowadząca show wiedziała, co zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę i przyciągnąć spojrzenia wszystkich, a to za sprawą stylowego zestawu - asymetrycznej koszuli z wiązaniem i złotych spodni z wysokim stanem. Jej look to hit! 

 

Złoty kolor zawsze powraca w jesienno-zimowym sezonie jako jedna z głównych barw. Z kolei koszula asymetryczna to najgorętszy trend ostatnich miesięcy. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, gdzie kupicie podobne ubrania. Gwarantujemy - nie wydacie na nie majątku!

 

Przeczytaj: Tragedia na planie "Ameryka Express"! Woźniak-Starak: "Uczestnicy chcieli zrezygnować"

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

Śmiało możemy powiedzieć, że Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej stylowych polskich gwiazd i jedną z najlepiej ubranych prowadzących. Nie dziwi nas zatem, że i na konferencji prasowej "Ameryki Express" zachwyciła swoim wyglądem, stawiając na gorące trendy.

Zobacz: Zwiewna suknia z jedwabiu, a do niej? Ciężkie, skórzane glany! Oto stylizacja Woźniak-Starak na ramówce TVN

3/5
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

Warto dodać, że spodnie, które wybrała Agnieszka Woźniak-Starak są nie tylko modne, ale i mają moc optycznego wydłużania nóg! Oczywiście to zasługa tego, że spodnie mają wysoki stan. Taki fason jest zbawienny dla kobiet, które chcą wyglądać na wyższe i być posiadaczkami dłuższych nóg.

Zobacz: Zobaczcie, jak wyglądali Agnieszka Woźniak-Starak z mężem na ślubie Krupińskiej i Karpiela! Co za stylizacje!

4/5
Agnieszka Woźniak-Starak
mat.pras.

Jeśli chcecie wyglądać jak Agnieszka Woźniak-Starak zajrzyjcie do sklepu aboutyou.pl. Znajdziecie tu bluzkę w stylu gwiazdy. Jej cena to 251,60 zł. Spodnie znacznie są tańsze!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak skończyła 40 lat! Świętowała bardzo skromnie! Dlaczego?

Agnieszka Woźniak-Starak
mat.pras.

5/5
Agnieszka Woźniak-Starak
mat.pras.

Za złote spodnie musicie zapłacić 146,60 zł. Podoba się Wam look Agnieszki Woźniak-Starak?

Zobacz: Te spodnie są ultramodne, ale Agnieszce Woźniak-Starak "zniszczyły" sylwetkę!

Agnieszka Woźniak-Starak
mat.pras.

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak