Ameryka Express - zwiastun

Tragedia na planie "Ameryka Express"! Woźniak-Starak: "Uczestnicy chcieli zrezygnować"

Ameryka Express - zwiastun

 

Program "Ameryka Express" jeszcze nie wystartował, a już wzbudza ogromne emocje! Ostatnio stacja TVN pokazała zwiastun najnowszej edycji reality show z udziałem gwiazd i jak się okazało, uczestnicy programu cudem uniknęli tragedii! W krótkiej zapowiedzi programu Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała gwiazdy, że autobus którym mieli podróżować, miał wypadek. Teraz prowadząca show zdradziła, jak zareagowali wówczas uczestnicy "Ameryki Express". Okazuje się, że było bardzo nerwowo! 

 

Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy program "Ameryka Express"

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z portalem Plejada.pl przyznała, że trudne warunki przerosły nie tylko uczestników show, ale i samych producentów. 

Wszystkim będą puszczały nerwy. Niektórzy chcieli rezygnować z programu. Będą wściekli na produkcję. Produkcja i prowadząca będą wściekli na uczestników- zdradziła prowadząca show. 

 

A jak gwiazdy zareagowały na wiadomość, że autobus którym mieli podróżować, spadł w przepaść? 

To był jeden z najtrudniejszych dla nas dni. Musieliśmy przedostać się nad przełęczą na wysokości 4700 metrów. Jechaliśmy tą drogą 7 godzin. Tę samą drogę musieli pokonać uczestnicy. Mieli złapać rejsowy autobus, który przewozi miejscową ludność. Ten autobus rzeczywiście spadł w przepaść. Wtedy chcieli zrezygnować z programu. Ktoś nad nimi musi czuwać, że jednak nie wsiedli do tego autobusu - Agnieszka zdradziła w rozmowie z portalem plejada.pl.

Prowadząca nie ukrywa, że po raz pierwszy również i ona miała już dość i chciała jak najszybciej wrócić do domu.

Było trudno i dzwoniłam z płaczem do domu - przyznała gwiazda TVN.

Wygląda więc na to, że program "Ameryka Express" przeniesie widzom sporo emocji! Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Magda Steczkowska pierwszy raz o Ameryka Express: „Nigdy z mężem nie byliśmy nawet pod namiotem”

 

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy programu "Ameryka Express".

Ameryka Express - zwiastun

Uczestnicy chcieli zrezygnować z udziału w show.

Zygmunt Chajzer w Azja Express 3

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39