Agnieszka Szulim podpisała intercyzę? Znajomi pary w rozmowie z "Super Expressem" zapewniają, że zanim gwiazda TVN i Piotr Woźniak-Starak powiedzieli sobie TAK, podpisali stosowne dokumenty, które zabezpieczają ich przyszłość w razie ewentualnego rozwodu. Źródło tabloidu przyznaje, że podpisanie intercyzy nie jest czymś nadzwyczajnym w świecie show-biznesu, zwłaszcza, jeżeli w grę wchodzi ogromna fortuna męża Agnieszki Szulim. Według tabloidu chodzi o 3,5 mld złotych!

Reklama

Zobacz także: Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka kosztował milion złotych! A jaka była cena sukni ślubnej?

Agnieszka Szulim podpisała intercyzę z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Co dostanie Agnieszka Szulim w przypadku ewentualnego rozwodu? Prowadząca "Azja Express" będzie miała zapewnione mieszkanie i alimenty w wysokości 20 tysięcy złotych miesięcznie.

W tym związku naprawdę jest miłość. Piotrek jest ślepo zapatrzony w Agnieszkę, a ona odwzajemnia mu się tym samym. Musieli podpisać intercyzę tak na wszelki wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Takie są zwyczaje. W intercyzie są dwa istotne zapisy. Po ewentualnym rozwodzie Agnieszce będzie należał się dach na głową i odpowiednia kwota, która umożliwi jej godne życie. Tak samo ewentualnemu dziecku.

Wygląda więc na to, że Agnieszka Szulim wzięła przykład m.in. z Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego, którzy również podpisali intercyzę przed ślubem.

Zobacz także: Jak wygląda podział majątku przy rozwodzie? Co bierze pod uwagę sąd?

Agnieszka Szulim podpisała intercyzę.

Instagram
Reklama

Po ewentualnym rozwodzie, Agnieszka będzie miała zapewniony dach nad głową i alimenty.

Reklama
Reklama
Reklama