Agnieszka Szulim w czarnej sukience

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak muszą podjąć trudną decyzję. Jaką?

Agnieszka Szulim w czarnej sukience

Agnieszka Szulim i jej narzeczony Piotr Woźniak-Starak to para idealna. Ale ostatnio pojawiła się u nich pewna różnica zdań. Agnieszka bowiem wpadła na pomysł, żeby oboje przygarnęli psa. I jak się okazuje, Piotr nie miałby nic przeciwko pomysłowi Agnieszki, gdyby nie fakt, że mają już razem pięć psów (zobacz, jak wyglądają ich pupile)!

Wszystkie mieszkają z nimi w willi w Konstancinie - mówi "Fleszowi" znajoma pary. - Zwierzęta to jedyny temat, w którym Aga i Piotrek mają różne zdania. Piotr lubi czworonogi, ale Agnieszka pod tym względem nie zna umiaru i chciałaby mieć każdego, którego zobaczy - dodaje.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak niedawno się zaręczyli i szósty wspólny pies byłby pięknym przypieczętowaniem ich związku :). Ale wiadomo, że często pada pytanie: czy może nie czas na dziecko. Co Agnieszka Szulim sądzi o tym pomyśle?

Zawsze mówiłam, że może kiedyś przyjdzie pora na dziecko, a może nie. W każdej sytuacji będę szczęśliwą i spełnioną kobietą. Mówiłam też, że chciałabym, żeby moje dziecko było owocem miłości, a nie projektem dla samej chęci posiadania dziecka, bo zegar biologiczny tyka - powiedziała niedawno Agnieszka w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz: Szulim zachęcała do adopcji porzuconego psa. Finał sprawy jest inny...

 

Agnieszka Szulim:

Agnieszka Szuim w czarno-różowych spodniach

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak:

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak trzymają się za ręce

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pozują do zdjęć
ONS

Szulim z pieskami:

 

lazy saturday

A photo posted by PWS (@pwsas) on

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43