Agnieszka Sienkiewicz skomentowała plotki o romansie
Facebook

Sienkiewicz i uczestnik The Voice of Poland mają romans? Aktorka skomentowała plotki

Agnieszka Sienkiewicz skomentowała plotki o romansie
Facebook

Agnieszka Sienkiewicz szerszemu gronu dała się poznać, dzięki udziałowi w hitowym programie "Taniec z gwiazdami". Razem ze Stefano Terrazino zdobyła tam główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę. Program z pewnością dodał jej pewności siebie i otworzył wiele furtek. Zobacz: Sienkiewicz i Stefano w ekstazie. Radości ze zwycięstwa "TzG" nie było końca

Po zakończenuiu programu o Agnieszce wciąż jest głośno, ale z zupełnie innego powodu. Nie każdy wie, że od 5 lat aktorka związana była z Maciejem Marczewskim, który zostawił dla niej żonę i trójkę dzieci. Ponoć po wygranej w show Sienkiewicz zdała sobie sprawę, że to związek bez przyszłości, ponieważ jej partner nie może uzyskać rozwodu.

Dzięki treningom gwiazda miała czas na przemyślenie swojego życia uczuciowego i jak doniósł tabloid Fakt, Agnieszka Sienkiewicz znów jest zakochana. Podobno spotyka się z Jerzym Grzechnikiem, aktorem i wokalistą Studio Buffo, a także uczestnikiem programu The Voice of Poland, a wspólne kibicowanie umocniło ich więź. Doniesienia te skomentowała gwiazda:

Wyobraźnia dziennikarzy nie ma granic. Aga z Jurkiem? Absurd jakiś ;):)

Mówi prawdę?

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz pokazała ciążowy brzuszek

 


 

Sienkiewicz pierwszy raz po wygranej na salonach:


 

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53