Jeszcze do niedawna wszyscy zastanawiali się, co się dzieje z jedną z najbardziej utytułowanych polskich pięściarek. Agnieszka Rylik po stracie ukochanego zniknęła z medialnego życia. Teraz jej fani doczekali się wielkiego powrotu idolki - wszystko za sprawą pewnej współpracy.

Reklama

Agnieszka Rylik wróciła po śmierci partnera

W marcu tego roku Agnieszka Rylik poinformowała o śmierci partnera - Andrzeja Gnoińskiego. Po pogrzebie ukochanego sportsmenka zniknęła z show-biznesu, a także ze swoich mediów społecznościowych, które wcześniej prowadziła z dużym zaangażowaniem. Agnieszka Rylik po kilku miesiącach nieobecności na swoich mediach społecznościowych opublikowała pierwszy wpis - wszystko za sprawą podjęcia współpracy z popularną marką motoryzacyjną. Na jej Instagramie czytamy:

- I’m back ❤️???? [Jestem z powrotem] Trochę mnie nie było …
Czasem trzeba wyłączyć silnik , naładować od nowa akumulatory, żeby znowu poczuć radość z jazdy ???? - napisała Agnieszka.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Bogusia nie odziedziczy spadku po Krzysztofie? Wciąż trwa rodzinna narada

Po tak długiej nieobecności fani Agnieszki Rylik nie kryli swojego zadowolenia, wyrażając je ciepłymi słowami, pod najnowszym postem:

Zobacz także

- Tak trzymać Aga????????

- No czadowo kochanie ❤️

- Chyba nie tylko mnie to cieszy ????

- Aguś bardzo się cieszę... że wróciłaś...uściski i serdeczności!????❤

- Cieszę się, że wreszcie coś dobrego się u Ciebie zaczyna❤️❤️❤️

- Gratulacje!

VIPHOTO/East News

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Bogusia przeżywa trudne chwile po śmierci Krzysztofa. Kto jej teraz pomaga?

Andrzej Gnoiński nie był pierwszą miłością sportsmenki. Agnieszka Rylik wcześniej związana była z Krzysztofem Zbarskim - to właśnie z tego związku pochodzi córeczka Maria. Nie da się jednak ukryć, że to wieloletni związek z prezesem jej fundacji dawał jej szczęście i spełnienie.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama