Nie żyje Andrzej Gnoiński, wieloletni partner Agnieszki Rylik. Sportsmenka na swoim Instagramie poinformowała bliskich o pogrzebie swojego ukochanego. Fani Agnieszki składają jej kondolencje i wyrażają swoje wsparcie. To dla Rylik bardzo trudny czas.

Reklama

Agnieszka Rylik żegna swojego partnera

Agnieszka Rylik o śmierci swojego partnera, Andrzeja Gnoińskiego, poinformowała kilka dni temu na Instagramie, dołączając kolaż ze wspólnych, czarno białych zdjęć. Teraz gwiazda przekazała informacje na temat pogrzebu ukochanego:

Kochani, ostatnie pożegnanie Andrzeja Gnoińskiego odbędzie się we wtorek 8 marca o godz. 10.00 w kościele pw. Matki Bożej Saletyńskiej przy Popularnej 46 w Warszawie. Po mszy zostanie pochowany na Cmentarzu Bródnowskim - informuje Agnieszka Rylik.

Bliskim i rodzinie składamy szczere kondolencje.

Zobacz także: Nie żyje mąż Ewy Szykulskiej. Poruszające słowa aktorki: "Jak wytrzymać Twoją nieobecność kochany?"

Zobacz także

Agnieszka Rylik była związana z Andrzejem Gnoińskim od lat. Wcześniej po 15 latach związku rozstała się z mężem, Krzysztofem Zbarskim, z którym ma córkę 11-letnią córkę, Marię. Rylik po zakończeniu kariery sportowej, pełnej sukcesów, zaczęła współpracować z różnymi telewizjami. Pojawiła się w „Tańcu z Gwiazdami” czy „Agent-Gwiazdy”. Niedawno wystąpiła w filmie „Botoks” Patryka Vegi.

Zobacz także: Nie żyje 31-letnia gwiazda "Mam talent"

TRICOLORS/East News

Partner Agnieszki Rylik, Andrzej Gnoiński, był m.n. prezesem zarządu w jej fundacji, wspierającej głównie sportowców - m.in. po ciężkich urazach. Rylik pożegnała ukochanego wzruszającym postem na Instagramie.

Zobacz także: Ich Troje w żałobie. Nie żyje ojciec Jacka Łągwy, aktor Andrzej Łągwa

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama