Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie podkreślała, że nie chce wypowiadać się na tematy związane z religią i polityką. Teraz wiemy, dlaczego. Po tym, jak tancerka raz zrobiła wyjątek, udzielając wywiadu portalowi Plejada.pl, w mediach społecznościowych rozpętała się burza. Kontrowersje wywołał fakt, że gwiazda nie ochrzciła i nie zamierza ochrzcić dzieci, do czego przyznała się podczas rozmowy z dziennikarzem. Nie wszystkim internautom spodobało się wyznanie aktorki, która zaznaczyła, że nie należy do Kościoła. Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia jedna z kobiet zarzuciła jej hipokryzję. Tancerka odpowiedziała na zaczepkę!

Reklama

Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki internautów. Tym razem nie milczała

Ostatnio Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się choinką i została wyśmiana przez internautów. Wszystko przez jej najnowszy wywiad, w którym zdradziła, że ani ona, ani jej partner nie należą do Kościoła i dlatego nie chcą ochrzcić dzieci. Para postanowiła, że ich córeczki same wybiorą swoją drogę duchową, gdy będą dojrzałe.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska o nieochrzczeniu dzieci: "Nie chcę podejmować za nie tak ważnych wyborów"

Złośliwe uwagi pod adresem tancerki nie ustają. Temat Bożego Narodzenia stał się okazją do przytyków w stronę gwiazdy. Jedna z internautek zasugerowała, że Agnieszka Kaczorowska jest hipokrytką, ponieważ będzie obchodziła święta, choć zarzeka się, że nie ma nic wspólnego z Kościołem.

- Hipokryzja wali po oczach. Dzieci nieochrzczone, ale Święta Bożego Narodzenia obchodzą! Wszystko się kupy nie trzyma — napisała kobieta.

- Boże Narodzenie to święto chrześcijan, prawda, nie tylko Katolików. Ale chrześcijanin to człowiek ochrzczony, wierzący w sakrament chrztu świętego... Więc w przypadku pani Agnieszki, deklarującej niechęć to przyjęcia chrztu przez jej dzieci, to pełna hipokryzja. Jeśli jest zdania, że dzieci same kiedyś zdecydują, to niech będzie konsekwentna i nie pokazuje nic ze zwyczajów i świat życia chrześcijan. Ale najlepiej jest wybrać to co fajne i wygodne i ładnie wygląda, a to, co wymaga pewnego zaangażowania, to najlepiej negować - dodała kolejna internautka.

Na odpowiedź Agnieszki Kaczorowskiej nie trzeba było długo czekać.

Zobacz także

- A co z dziećmi protestantów, którzy są chrześcijanami, wierzą w narodzenie Jezusa, ale chrzest w tym Kościele przyjmuje się dopiero, będąc dorosłą świadomą osobą... Nie mogą obchodzić Świąt? Proszę dać żyć innym po swojemu. I pozostać dobrym człowiekiem. Wszystkiego dobrego! - odpowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska dekoruje choinkę, a fani grzmią: "Jakie święta pani obchodzi?". Mocna odpowiedź

Znaleźli się także internauci, którzy zaapelowali, by inni nie oceniali stylu życia, jaki wybrała Agnieszka Kaczorowska i przestali ją pouczać w mediach.

- @agakaczor dobrze powiedziane :) wszystkich krytykujących pozdrawiam- chrześcijanka ochrzczona świadomie w wieku 15 lat i obchodząca święta ;) czy naprawdę niektórzy myślą, że jedynie chrzest katolicki pozwala wierzyć w Boga? Trochę otwartości na to co dookoła! :) - zaapelowała jedna z fanek.

Reklama

A Wy, jakie macie podejście do tej sprawy?

EOS
Reklama
Reklama
Reklama