Agnieszka Kaczorowska w cekinowej sukience
Jakie zachcianki ma przyszła mama?
1/4
Agnieszka Kaczorowska
instagram

 

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o trudnych początkach swojej ciąży. Zaledwie kilka tygodni temu gwiazda "Klanu" razem z mężem pochwalili się radosną nowiną i zdradzili, że wkrótce zostaną rodzicami. Później Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w "Pytaniu na Śniadanie" przyznali, że ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat latem. Wciąż nie wiadomo, jakiej płci będzie maleństwo, ale przyszli rodzice wybrali już imię dla córki lub synka. 

Teraz okazuje się, że początki ciąży Agnieszki Kaczorowskiej były dla niej  bardzo trudne. Dlaczego? Zobaczcie, co powiedziała w najnowszym wywiadzie!

 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska już wybrała imię dla dziecka i przy okazji... zdradziła płeć?!

2/4
Agnieszka Kaczorowska w cekinowej sukience

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że początki jej ciąży były bardzo trudne. Dlaczego?

Nie miałam sił, pojawiły się mdłości. Na szczęście mogłam liczyć na wsparcie swojego męża, który musiał wtedy sporo robić w domu, bo nie pozwalał mi na to organizm- zdradziła przyszła mama.

 

A jakie zachcianki ma ciężarna gwiazda "Klanu"? W "Pytaniu na śniadanie" mąż Agnieszki przyznał, że ich "lodówka musi być zapełniona w bardzo dużo różnych produktów". Teraz nieco więcej zdradziła sama aktorka! Szczegóły na następnej stronie. 

 

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK W PIĘKNEJ STYLIZACJI Z SIECIÓWKI

3/4
Instagram

Jakie zachcianki ma Agnieszka Kaczorowska? Zobaczcie, co zdradziła w rozmowie z portalem plejada.pl. Gwiazda "Klanu" nie ukrywa, że jak ma na coś ochotę, to musi to zjeść! 

Pojawiają się zachcianki, ale to nie są jakieś niestworzone rzeczy na przykład kopytka, filet z kurczaka, czy łosoś- przyznała przyszła mama. 

 

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA-PELA POKAZAŁA NAGRANIE PIERWSZEGO TAŃCA ZE SWOJEGO WESELA W TOSKANII

4/4
Agnieszka Kaczorowska - czułości z meżem

Waszym zdaniem Agnieszka Kaczrowska urodzi syna czy córkę? 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska