Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! ZDJĘCIA sukni ślubnej Agnieszka Kaczorowska agnieszka kaczorowska i paciej pela Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wychodzą z DDTVN
agnieszka kaczorowska i paciej pela
eastnews
Zna już płeć dziecka?
1/4
Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! ZDJĘCIA sukni ślubnej
www.instagram.com/marek_podolczynski/

 

Agnieszka Kaczorowska zdradziła termin porodu! 1 stycznia gwiazda "Klanu" i jej mąż, Maciej Pela, za pośrednictwem Instagrama poinformowali, że zostaną rodzicami. Przyszli rodzice nie zdradzili wówczas, kiedy ich pierwsze dziecko pojawi się na świecie, ale teraz, w programie "Pytanie na śniadanie" uchylili rąbka tajemnicy! Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela opowiedzieli o swoim szczęściu i zdradzili na kiedy zaplanowany jest poród. 

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej przyznał przy okazji, że ciężarna gwiazda miała pewne zachcianki... Zobaczcie, co zdradzili w "Pytaniu na śniadanie"! 

 

 

 

Zobacz także: LUKSUSOWY MIESIĄC MIODOWY AGNIESZKIEJ KACZOROWSKIEJ. ZOBACZCIE ZDJĘCIA GWIAZDY Z TROPIKÓW

2/4
Agnieszka Kaczorowska

 

W miniony weekend Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pojawili się w programie "Pytanie na śniadanie". Para opowiadała m.in. o ich pięknym ślubnym tańcu oraz o ciąży gwiazdy "Klanu". W którym miesiącu jest przyszła mama?

To jest jeszcze początek, ale już to jest pewne. Odczekałam taki czas, żebym mogła o tym oficjalnie też mówić, kiedy wszystko jest bezpieczne, kiedy wszystko się pięknie rozwija - przyznała Agnieszka Kaczorowska.

A jak się czuje przyszły tata?

Czuję się wspaniale, troszkę przerażony oczywiście, ale to chyba jest takie pozytywne przerażenie - zdradził Maciej Pela. 

Para przyznała, że ciąża nie była dla nich zaskoczeniem. Agnieszka i Maciej planowali swoje dziecko. Co jeszcze zdradzili w programie TVP? Kiedy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko? Szczegóły na następnej stronie! 

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA SCHUDŁA JUŻ 8 KILOGRAMÓW! JAK JEJ SIĘ TO UDAŁO?

3/4
agnieszka kaczorowska i paciej pela
eastnews

 

Kiedy Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą? Gwiazda "Klanu" przyznała, że maleństwo urodzi się latem! 

Więc dobra pora- skomentował mąż Agnieszki. 

Nie trzeba w kombinezony ubierać - dodała przyszła mama.

Maciej Pela zdradził przy okazji, że spełnia zachcianki Agnieszki Kaczorowskiej. Jak? 

Lodówka musi być zapełniona w bardzo dużo różnych produktów - przyznał mąż gwiazdy. 

Zobacz także: W szkole rodzenia można się dowiedzieć, jak się przygotować do porodu naturalnego

4/4
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wychodzą z DDTVN

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela przyznali również, że jeszcze nie poznali płci dziecka. Myślicie, że będzie syn czy córka?

 

Zobacz także: Etapy ciąży miesiąc po miesiącu: kiedy dziecku zaczyna bić serce, w którym miesiącu kopie, a kiedy ssie kciuk

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska