Agnieszka Kaczorowska
Instagram
1/5
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą bardzo intensywny rok. Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy jej życie zmieniło się o 180 stopni. Aktorka zakochała się w Macieju Peli. Z wzajemnością! Para błyskawicznie się zaręczyła i wzięła bajkowy ślub w Toskanii. Z kolei już w sylwestrową noc zakochani ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Teraz Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela pojawili się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o ciąży i... imieniu dla dziecka! Zdradzili też płeć? Przekonajcie się, przeglądając kolejne strony galerii. 

 

Zobacz: AGNIESZKA KACZOROWSKA-PELA POKAZAŁA NAGRANIE PIERWSZEGO TAŃCA ZE SWOJEGO WESELA W TOSKANII

2/5
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej budzi duże emocje. Nic więc dziwnego, że prowadzący programu chcieli wiedzieć, czy aktorka wybrała już imię dla swojego dziecka. Okazuje się, że tak!

 

Co do chłopca mieliśmy od razu - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

 

Tak, co do chłopca mieliśmy od razu pomysł, zgodziliśmy się. Natomiast jeśli chodzi o imię dla dziewczynki, no to tutaj jeszcze rozmawiamy - dodał mąż aktorki.

 

Zobacz: AGNIESZKA KACZOROWSKA JUŻ NIGDY NIE WRÓCI DO "TAŃCA Z GWIAZDAMI"! PADŁY OSTRE SŁOWA 

3/5
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

Agnieszka Kaczorowska nie chciała jednak zdradzić, jakie imię wybrała dla synka, ale wyznała:

 

Żadne z tych najbardziej popularnych. Jeszcze nie chcemy zdradzać. Jak zobaczyliśmy tę listę, to wśród imion dziewczynek pojawiły się te, które i nam przyszły na myśl, więc zaczęliśmy się mocniej zastanawiać, czy rzeczywiście chcemy żeby to była kolejna z tych dziewczynek - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

 

Zobacz: AGNIESZKA KACZOROWSKA-PELA W SUPERMODNEJ MARYNARCE Z RESERVED 

4/5
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

Mimo że Agnieszka Kaczorowska już wybrała imię dla synka, to jednak nie oznacza, że urodzi chłopca. Jest jednak zbyt wcześnie, żeby poznała płeć swojego dziecka.

 

Zobacz: KACZOROWSKA KOMENTUJE ROMANS Z WOJEWÓDZKIM: 'COKOLWIEK OPRÓCZ "KAWY POZA KAMERAMI" SIĘ MIĘDZY NAMI WYDARZYŁO..."

5/5
Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience Reserved
Instagram

 

A wy myślicie, że Agnieszka Kaczorowska urodzi synka czy córeczkę?

 

Zobacz: Jak Agnieszka Kaczorowska dba o siebie w ciąży? Zobacz! Czy widać już brzuszek?

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska