Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! ZDJĘCIA sukni ślubnej Agnieszka Kaczorowska Pierwszy taniec na weselu Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli Agnieszka Kaczorowska, suknia 1
Agnieszka Kaczorowska
Ogłosiła to w sylwestra!
1/4
Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! ZDJĘCIA sukni ślubnej
www.instagram.com/marek_podolczynski/

 

Co za niespodzianka! W sylwestrową noc Agnieszka Kaczorowska ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W 2019 roku ona i jej  mąż, Maciej Pela, zostaną rodzicami! Na Instagramie tancerka oraz aktorka pokazała pierwsze ciążowe krągłości. 

Dziś świętujemy radosną nowinę💓 Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija🌟 Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy...  - brzmi początek jej najnowszego wpisu.

Co napisała dalej? Zobacz!


Parze serdecznie gratulujemy!


Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała wreszcie pierwszy taniec ze swojego wesela w Toskanii!

2/4
Agnieszka Kaczorowska

 

W 2019 roku Agnieszka zostanie mamą! Jak sama pisze, spełni się jej największe marzenie! 

W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko 😍❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe...tego nam Kochani życzcie! 
___________________
My życzymy Wam, aby cały przyszły rok otaczała Was miłość, abyście spełniali swoje marzenia, abyście mieli odwagę podejmować decyzje zgodnie z podpowiedziami płynącymi prosto z Waszych serc i abyście marzyli bez końca ❗️ Bawcie się wspaniale, świętujecie tak jak macie ochotę i wejdźcie w Nowy Rok z szerokim uśmiechem na twarzy🥳  - napisała tancerka. 

Brawo! :)


Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy, dlaczego Kaczorowska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami"! Zobacz, jaką propozycję dostała!

3/4
Pierwszy taniec na weselu Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli
YouTube

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela poznali się zaledwie kilkanaście miesięcy temu, kiedy to tancerz aplikował do szkoły prowadzonej przez Agnieszkę. Między parą od razu zaiskrzyło! Do tego stopnia, że zaledwie po kilku miesiącach znajomości postanowili wziąć ślub. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami w romantycznej Toskanii! Raz na jakiś czas Agnieszka i Maciej pokazują jednak zdjęcia z wesela czy informują o szczegółach ślubu!

 

Zobacz: Kaczorowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" na zawsze! Ostry wpis gwiazdy

 

4/4
Agnieszka Kaczorowska, suknia 1
Instagram

 

Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska ogłosiła, że odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Oficjalnym powodem miało być to, jak produkcja traktuje tancerzy. Jej wpis był naprawdę mocny. Następnie plotkowano, że gwiazda Klanu otrzymała inną propozycję - udziału w nowym, tanecznym show TVP! Teraz wychodzi na to, że Kaczorowska rezygnuje z pracy ze względu na ciążę! 

Jak myślicie, będzie syn czy córeczka? :)

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska