Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie z brzuszkiem. Aktorka od kilku dni odpoczywa z rodziną na wakacjach na Malediwach. Aktorka przy okazji celebruje piękny stan, w jakim się znajduje. W drugim trymestrze ciąży młoda mama dosłownie promienieje. Jak sama mówi, w tym wyjątkowym czasie po prostu czuje w sobie wewnętrzny blask! Najnowsze zdjęcie nie dotyczy jednak urody młodej mamy, a niezwykłej relacji, jaka już rodzi się pomiędzy dwuletnią Emilką a jej młodszą siostrą lub bratem.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska opowiada o sile rodzeństwa

Agnieszka nie raz wspominała, że zawsze marzyła o licznej rodzinie i była pewna, że mała Emilka w końcu będzie miała rodzeństwo. Okazuje się, że dziewczynka bardzo cieszy się na powiększenie rodziny i mimo że jej brat lub siostra są w brzuchu mamy, już nawiązuje z relacje z rodzeństwem:

Tak się rodzi miłość między rodzeństwem...❤️❤️ Nie ma dnia, aby BOBO nie było głaskane i całowane przez Emilkę... czuję, że to będzie niezwykła więź.???? - napisała Agnieszka Kaczorowska pod zdjęciem, na którym Emilka całuje jej brzuch.

Fani są zachwyceni tym uroczym obrazkiem, a wiele mam dzieli się podobnymi historiami z własnego doświadczenia:

Najpiękniejsze co możesz dziecku dać, to rodzeństwo ❤️ już zawsze będą miały/ mieli siebie ☺️

Tego Wam życzę... więź w pierwszych wspólnych latach, to niezwykły dar ???? Ja sama mam czwórkę i to jest piękne ❣❣

❤️ jaka kochana starsza siostrzyczka ???? pięknie.

Ojejku jaki piękny widok ???? jesteście cudowne ❤️

Aż miło patrzeć Emilka to słodki cukiereczek ???????????? pozdrawiamy - komentują rozczuleni fani.

Agnieszka Kaczorowska otrzymała wiele wsparcia i dobrych słów, jednak nie wszyscy podchodzą do zdjęć aktorki z takim entuzjazmem. Niektóre z fanek uznały fotografię za banalną, twierdząc, że Emilka absolutnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że będzie miała rodzeństwo...

Przecież Emilka nie zdaje sobie sprawy, że w brzuchu jest jej brat lub siostra ????????‍♀️????????‍♀️ Jaka miłość się jej już rodzi?! - krytykuje jedna z internautek

Agnieszka Kaczorowska nie pozostawiła niedowierzającą internautkę bez odpowiedzi:

Zobacz także

Myślę, że wiele rozumie... jeśli pokazuje na małe bobasy w wózkach, mówiąc „bobo” i zaraz potem na mój brzuszek mówiąc „bobo”, to chyba nieźle łączy fakty???? Kiedyś ktoś bardzo mądry mi powiedział, że „dzieci niezależnie od wieku wszystko rozumieją, tylko dorośli nie rozumieją, że one rozumieją”. I myślę, że Pani komentarz jest tego idealnym przykładem. Pozdrawiam ciepło.????

Spostrzegawczość i rozumność dzieci zawsze była niedoceniania. Na szczęście z biegiem czasu i nauki wiemy, że dzieci naprawdę wszystko czują i rozumieją, a wbrew pozorom ich pierwsze lata życia mają niebywały wpływ na ich przyszłość. Trudno więc z Agnieszką się nie zgodzić. Jak myślicie?

Zobacz także: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki. "Nie musisz tak ostentacyjne podtrzymywać tego brzucha"

Agnieszka pokazała urocze zdjęcie z córeczką. Jak się okazuje, nie wszyscy wierzą, że tak małe dzieci mogą już tak wiele rozumieć...

Instagram

Agnieszka spodziewa się rozwiązania latem.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama