Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Artystka uwielbia opowiadać o wspaniałym błogosławionym stanie. Choć początki nie były dla aktorki najłatwiejsze, ponieważ czuła się nieludzko zmęczona, po pierwszym trymestrze odżyła i teraz cieszy się tym wspaniałym czasem. Fani bez przerwy komentują, jak wspaniale wygląda, a ona także zachwyca się swoją aparycją, kobiecością i zaznacza: "Może ktoś pomyśli sobie, że to mało skromne... a niech myśli!". Musimy w tej kwestii przyznać jej rację!

Reklama

Zachwyć się sobą i Ty! Pobierz te kody rabatowe Zalando Lounge i kup ubrania, które podkreślą Twój naturalny blask.

Agnieszka Kaczorowska opowiada o piękności, jaką dodaje kobiecie macierzyństwo

Agnieszka Kaczorowska w połowie stycznia potwierdziła, że po raz drugi zostanie mamą. Jej dwuletnia córka Emilka będzie niedługo starszą siostrą i choć aktorka nie zdradziła jeszcze płci maleństwa, nie przeszkadza jej to w cieszeniu się błogosławionym stanem i dzieleniu się tym z gronem wiernych fanów.

Agnieszka uwielbia opowiadać na swoim śledzonym przez ponad 388 tys. osób instaramowym koncie o wyjątkowym stanie jakim jest ciąża. Gwiazda "Klanu" przeżywając go po raz drugi, jest szczęśliwa i o wiele bardziej świadoma. Fani zauważają, że dzięki drugiej ciąży aktorka kwitnie, trudno nie przyznać im racji! Ona sama postanowiła przyznać, że czuje, iż wewnątrz błyszczy:

Lubię ten blask...???? To taki blask, który zobaczyłam u siebie po raz pierwszy, będąc w ciąży z Emilką... na szczęście on nie mija wraz z urodzeniem dziecka.???? Został i... powiem Wam szczerze, że nigdy nie czułam się tak piękną kobietą jak od kiedy jestem mamą.???? Ten blask widać przy projektach, w których biorę udział, widzi go kamera, aparat... ale poza jakąkolwiek sceną zawodową, widzę go JA, w lustrze... i uwielbiam tak błyszczeć.???? - zapewnia Agnieszka.

Być może ktoś posądziłby takie słowa wobec samej siebie za nieskromne, jednak Agnieszka Kaczorowska przekonuje:

Zobacz także

Może ktoś pomyśli sobie, że to mało skromne... a niech myśli! Bojąc się wypowiadać takie słowa, boimy się tak myśleć, a gdy nie myślimy o sobie w kategorii piękna, nikt nie zobaczy nas pięknych.❤️ - kontynuuje.

Agnieszka Kaczorowska aktualnie bierze udział w kilku projektach. Jednym z nim jest program o macierzyństwie, który prowadzi na YouTube. Mamy bardzo doceniają jej rady, nic więc dziwnego, że również najnowszy post aktorki spotkał się z dużym entuzjazmem ze strony internautów:

- Bardzo dobrze napisane ???? Trzeba akceptować i kochać siebie. My też dostrzegamy w Pani ten blask ????

- To i wszystko, na temat i w punkt ???????? jak zawsze zresztą ????ja tez widzę ten blask ????????

- Pięknie powiedziane ???? dziękuję Ci za tę wypowiedź, Agnieszko. Takim pięknem, które nosisz wewnątrz, jak i emanujesz nim na zewnątrz, trzeba zarażać innych ????

Wy też dostrzegacie blask Agnieszki?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska-Pela o płci drugiego dziecka! Marzy o... chłopcu i ma bardzo poważny powód!

Agnieszka Kaczorowska naprawdę zachwyca urodą i zdecydowała się odważnie i głośno o tym mówić.

Agnieszka Kaczorowska wspaniale odnalazła się w macierzyństwie.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama