Agnieszka Kaczorowska od lat była wierna jednej fryzurze, nic więc dziwnego, że najnowsze nagranie z udziałem artystki wprawiło jej fanów w słupienie. Wraz z Nowym Rokiem, Agnieszka Kaczorowska postanowiła postawić na radykalną zmianę wizerunku. Dobra zmiana?

Reklama

Agnieszka Kaczorowska zaszalała z ostrym cięciem

Agnieszka Kaczorowska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Niedługo po najnowszym wywiadzie, w którym Agnieszka Kaczorowska przyznała, że nie ochrzci córek, ponieważ "sakramenty zamykają czakry", o aktorce znów zrobiło się głośno. Podczas gdy cześć internautów ostro komentowała smukłą figurę gwiazdy "Klanu", zarzucając jej promowanie nierealnego obrazu kobiecego ciała, inni byli pod wrażeniem ogromnej przemiany, jaką ta przeszła w ciągu ostatnich lat.

W odpowiedzi na kąśliwe komentarze Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją trudną drogę do idealnej sylwetki. Teraz z kolei artystka pochwaliła się kolejną metamorfozą, publikując nagranie, na którym pozuje w nowej fryzurze.

- Raz się żyje! - pisze na Instagramie Agnieszka Kaczorowska. - Grzywka?! No dobra! Czemu nie! ???? - dodaje.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki za... figurę: "Nie rozumiem tego wyginania się w topie"

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać:

Zobacz także

- Wow????Ale pięknie ????

- Pięknie wyglądasz ???????????? cudowna fryzura i makijaż ????????????

- Przepięknie w tej grzywce! ????????

- Ale sztoss????petarda Aga - czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że prosta grzywka zdobywa coraz większość popularność. Na podobne cięcie w ostatnim czasie zdecydowała się m.in. Sylwia Madeńska. Trudno nie pokusić się również o stwierdzenie, że to właśnie Netflixowa produkcja "Wednesday" przyczyniła się do wypromowania tego trendu.

A co wy sądzicie o najnowszej fryzurze Agnieszki Kaczorowskiej. Dobra zmiana?

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska przyłapana w niezręcznej sytuacji podczas zakupów [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

EOS
Pawel Wodzynski/East News
@agakaczor, Instagram
Reklama
Reklama
Reklama