ALLONS_1014206_Agnieszka Grochowska02.jpg
ONS
Newsy

Agnieszka Grochowska

Data urodzenia: 31 grudnia 1979 r.
Znak zodiaku: Koziorożec
Zawód: aktorka

Agnieszka Grochowska ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Jest aktorką Teatru Studio w Warszawie.

Zagrałą w kilku polskich filmach, w tym w "Pręgach", "S@motność w sieci", "Tylko mnie kochaj". Agnieszka zagrała też z Joshuą Leonardem w filmie "Mała wielka miłość".

Agnieszka Grochowska od 2004 roku jest żoną reżysera Dariusza Gajewskiego.
Agnieszka Grochowska urodziła drugie dziecko
ONS
Newsy
Agnieszka Grochowska po raz drugi została mamą! Aktorka urodziła chłopca czy dziewczynkę?
Agnieszka Grochowska po raz drugi została mamą! Aktorka urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Agnieszka Grochowska po raz drugi została mamą! Według doniesień "Twojego imperium" aktorka urodziła syna. Tabloid informuje, że gwiazda zbyt długo nie będzie korzystać z urlopu macierzyńskiego - podobnie zresztą jak w przypadku pierwszego dziecka, kiedy to wróciła do pracy zaledwie dwa miesiące po porodzie. Agnieszka Grochowska bardzo dba o swoją prywatność i przez całą ciążę nie skomentowała medialnych doniesień, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Przypominamy, że Agnieszka Grochowska jest już mamą 4-letniego chłopca, Władka, który jest owocem związku ze znanym reżyserem Dariuszem Gajewskim. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!   Zobacz także: Jak przygotować dziecko na rodzeństwo? Przydatne rady i zalecenia   Agnieszka Grochowska została mamą. Aktorka i Dariusz Gajewski przywitali na świecie drugiego syna.  

Agnieszka Grochowska w ciąży?
ONS
Newsy
Agnieszka Grochowska w ciąży? Przyglądamy się jej brzuszkowi i...
Gratulować czy jeszcze się wstrzymać?

Agnieszka Grochowska rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach, jednak wczoraj zrobiła wyjątek. Aktorka była jedną z gwiazd, które przyszły do Teatru Wielkiego Opery Narodowej na premierę najnowszego filmu "Karbala" . Grochowska wybrała na tą okazję dość skromną stylizację w ciemnych kolorach. Do czarnej koszuli i spodni dobrała granatową marynarkę, spod której wyłaniał się nieco zaokrąglony brzuszek. Zastanawiamy się, czy to efekt źle ułożonej koszuli, czy być może jest drugiej ciąży... Agnieszka Grochowska znowu zostanie mamą? Przypomnijmy, że Agnieszka Grochowska w listopadzie 2012 roku po raz pierwszy została mamą . Na świat przyszedł wówczas jej syn - Władysław. Ojcem chłopca jest Dariusz Gajewski, który razem z gwiazdą tworzą szczęśliwe małżeństwo od jedenastu lat. Czyżby aktorka znowu miała zostać mamą? Jeśli tak - serdecznie gratulujemy! Zobacz również: Grochowska kpi z celebrytek: Skąd te Loboutiny, suknie bez pleców, Vuittony?  

Małgorzata Kożuchowska na planie serialu "Motyw"
mat. prasowe TVN
Seriale
Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN. "Motyw" będzie hitem stacji? Kto jeszcze zagra w nowej produkcji?
Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN. "Motyw" będzie hitem stacji? Kto jeszcze zagra w nowej produkcji?

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu kryminalnego! Okazuje się, że już wkrótce na antenie stacji TVN będziemy mogli zobaczyć serial "Motyw", w którym wystąpi plejada polskich gwiazd. Główne role w najnowszej produkcji zagrają Małgorzata Kożuchowska , Agnieszka Grochowska oraz Michał Czernecki. W serialu "Motyw" zobaczymy także: Olgę Bołądź, Magdalenę Walach oraz Adama Ferencego. Kiedy odbędzie się premiera produkcji? "Motyw" nowy serial TVN  Biuro Prasowe TVN Discovery Polska informuje, że aktorzy rozpoczęli już pracę na planie nowego serialu. Zdjęcia odbywają się w Warszawie i Gdańsku. "Motyw" trafi na antenę TVN wiosną 2020 roku. Jaka jest fabuła nowej produkcji z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej? Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania tej niełatwej układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc. Akcja toczy się w Gdańsku - informuje Biuro Prasowe TVN Discovery Polska. Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych – trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80.   Serial "Motyw" reżyseruje Paweł Maślona. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu najnowszej produkcji, która już za kilka miesięcy trafi na antenę TVN! Będziecie oglądać? Agnieszka Grochowska na planie serialu "Motyw" Jedną z głównych ról zagra Michał Czernecki  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner