Agnieszka Cegielska rozwodzi się?!

Agnieszka Cegielska rozwodzi się!? Zaskakujące wieści tygodnika

Agnieszka Cegielska rozwodzi się?!

Agnieszka Cegielska bierze rozwód? Te sensacyjne wieści pojawiły się w tygodniku "Na żywo", który informuje, że pogodynka TVN po wielu latach małżeństwach postanowiła rozstać się z mężem, Dariuszem. Dlaczego? Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Cegielska rozwodzi się?

Agnieszka Cegielska poznała swojego męża jeszcze za czasów liceum. Pogodynka wyszła za mąż w 2002 roku i do tej pory nie pojawiały się w mediach informacje, o jakimkolwiek kryzysie tej pary. Małżonkowie mają również syna, Franciszka. Co w takim razie się wydarzyło, że ich związek zaczął się rozpadać? 

Według informacji uzyskanych przez tygodnik "Na żywo", para od jakiegoś czasu miała problemy w małżeństwie, a ich wspólne drogi, rozeszły się. 

- Małżonkowie są zdecydowani na rozwód, ustalili już nawet kwestie dotyczące podziału majątku. [...] Nie ma w tej sprawie między nimi nieporozumień. Rozstają się z klasą, najważniejsze jest dla nich dobro ich syna. Ich drogi już dawno się rozeszły. Przez lata życia na odległość ich uczucie całkiem się wypaliło - zdradził tygodnikowi "Na żywo" informator.

"Na żywo" informuje także, że małżeństwo musiało żyć na odległość ze względu na obowiązki zawodowe partnera pogodynki. Mąż Agnieszki Cegielskiej prowadzi firmę w Tczewie i z tego względu często musi przebywać poza domem. Gwiazda TVN swoje obowiązki realizuje zaś w Warszawie. Być może to właśnie spowodowało rozpad ich związku.

Management Agnieszki nie chce zabierać głosu w sprawie.

Agnieszka i Dariusz Cegielscy pobrali się w 2002 roku. 

Agnieszka Cegielska rozwodzi się?!

Według "Na żywo" Agnieszka i Dariusz rozstali się. 

Agnieszka Cegielska rozwodzi się?!

 

Więcej na temat Agnieszka Cegielska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56