Rozstanie Marzeny Rogalskiej z TVP, odbiło się szerokim echem w mediach. Decyzję gwiazdy komentują dziennikarze, ale i znane osobistości. Agata Młynarska także odniosła się do decyzji koleżanki po fachu. Przypomnijmy, że Agata Młynarska rozstała się z Telewizją Polską w 2006 roku, co tak naprawdę było początkiem prężnie rozwijającej się kariery dziennikarki.

Reklama

Agata Młynarska wspomina swoją pracę w TVP

Agata Młynarska skończyła współpracę z TVP nagle. Jak twierdziły ówczesne władze telewizji, śniadaniówka potrzebowała "odświeżenia" ekipy prowadzących. Dziennikarka wspomina, jak wtedy się czuła i jak potraktowali ją koledzy z pracy:

Rok 2011- Róże Gali. Otrzymuję statuetkę w kategorii „Debiut roku” za portal onaonaona, który stworzyłam z myślą o kobietach dojrzałych. Odchodząc po raz pierwszy z TVP usłyszałam w wieku lat 40, że jestem już za stara. Ale to była tylko wymówka, rzecz dotyczyła poważniejszych zmian, które szykowano w TVP w 2006. Po odejściu zamilkł mój telefon. Z dnia na dzień znaleziono za mnie zastępstwo, także w „Pytaniu na śniadanie”, które tworzyłam i prowadziłam od pierwszego wydania. Koledzy zapomnieli o moim istnieniu. Na szczęście nie wszyscy - wspomina dziennikarka.

Agata Młynarska wspomina, co wydarzyło się kilka lat później:

Kiedy odbierałam statuetkę „Róża Gali” podczas transmisji w TVP 2, w Teatrze Polskim, u boku wielkich osobowości teatru, literatury, kina i tv, otrzymałam także mnóstwo gratulacji i zachwytów od tych kolegów zatrudnionych w TVP, którzy przypomnieli sobie o mnie, gdy stałam w blasku fleszy. Gratulowali, mówiąc, że zawsze we mnie wierzyli, że chętnie zatrudniliby się u mnie, albo przeszli do Polsatu, w którym byłam Szefową Nowych Projektów. Potrzebowałam 5 lat, by na antenie TVP 2, która przez 20 lat była moją macierzą, otrzymać nagrodę za debiut w mediach! Nagroda była przyznana za mój projekt stworzony dla kobiet, a odbierałam ją, reprezentując barwy Polsatu! Niezły chichot losu! - wspomina.

Agata Młynarska opisuje, że w świecie mediów wszystko się zmienia. Możliwe przecież, że Marzena Rogalska odczuje skutki swojej decyzji wśród swoich przyjaciół czy znajomych. Sam Tomasz Kammel ani razu nie nawiązał publicznie do rozstania z ulubioną do tej pory współprowadzącą. Agata jednak pociesza Marzenę i radzi jej z całego serca:

Doskonale zapamiętałam tych, którzy tego wieczoru w Teatrze Polskim zamienili się w chór pochlebców. I wierzcie mi, nic w tej materii się nie zmieniło. @marzena_rogalska - nie miej złudzeń. Idź swoją drogą i rób swoje. Trzymam za Ciebie kciuki! Bądź różą - nie tylko Gali - dla samej siebie! - zapewnia dziennikarka.

Zobacz także: Agata Młynarska zagrała serialową córkę Krzysztofa Kowalewskiego. Teraz żegna aktora poruszającym wpisem

Zobacz także

Agata Młynarska przypomniała, jak wyglądało jej rozstanie z TVP i jaki mieli do niej stosunek koledzy z branży. Historia dziennikarki pokazuje, że w mediach jest wiele osób czułych jedynie na blichtr.

Marzena Rogalska przyznała, że bardzo przeżyła strajk mediów 10 lutego. Ten dzień był kluczowy dla decyzji, jaką podjęła była już prowadząca "Pytania na Śniadanie".

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama