Agata Młynarsja w zielonym garniturze
East News
Newsy

Agata Młynarska zagrała serialową córkę Krzysztofa Kowalewskiego. Teraz żegna aktora poruszającym wpisem

Agata Młynarska opublikowała w sieci poruszające pożegnanie Krzysztofa Kowalewskiego. Dziennikarka w najnowszym wpisie wspomina uwielbianego przez widzów aktora, z którym zagrała w serialu "Rodzina Leśniewskich".

Agata Młynarska opublikowała w sieci poruszające pożegnanie Krzysztofa Kowalewskiego. Dziennikarka w najnowszym wpisie wspomina uwielbianego przez widzów aktora, z którym zagrała w serialu "Rodzina Leśniewskich". Agata Młynarska zdradziła również, jak wyglądało jej ostatnie spotkanie z Krzysztofem Kowalewskim. Okazuje się, że spotkali się przypadkiem, na bazarku...

"Rozwód to mocno traumatyczne zdarzenie!" - mówi Agata Młynarska. Co ma na myśli?

Agata Młynarska wspomina Krzysztofa Kowalewskiego

W sobotę, 6 lutego, w mediach pojawiła się smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa Kowalewskiego. Wybitny aktor, który wystąpił w około 120 produkcjach, zmarł w wieki 83 lat. Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego poruszyła jego bliskich, przyjaciół i fanów. 

Trudno w to uwierzyć- Wiesław Kot, krytyk filmowy mówił na antenie TVN24. (...) Roszkoszą było słuchać, co Krzysztof Kowalewski miał do powiedzenia. 

Przed chwilą się dowiedziałem, właśnie usłyszałem tę informację od państwa. Jest mi ogromnie smutno, ogromnie żal- w rozmowie z TVN24 mówił Krzysztof Tyniec. 

W sieci pojawił się również wzruszający wpis Agaty Młynarskiej, która zagrała serialową córkę Krzysztofa Kowalewskiego w "Rodzinie Leśniewskich". 

Odszedł Krzysztof Kowalewski. Mój filmowy Tata. Był jak Tata. Opiekuńczy, serdeczny, kochany, najcieplejszy facet na świecie. Nie zapomnę jednej z naszych podróży na plan filmowy do Łodzi - zima, mały Fiat, który nie chciał odpalić, kanapki na drogę zrobione przez moją mamę i prośba Krzysia, żeby podczas drogi cały czas do niego mówić, bo jak będzie cisza, to zaśnie. Zasypiał wszędzie, w dowolnej pozycji. Mówił, że aktor jest od czekania więc trzeba to wykorzystać „ twórczo”. Najlepiej śpiąc. Wspaniały to był czas. Te nasze chwile razem- Agata Młynarska napisała na Instagramie.

Zobaczcie, co jeszcze napisała dzienikarka.

(...) Krzyś był częścią naszej rodziny, studiował z moją Mamą na jednym na roku w PWST. W szkolnym korytarzu wisi ich wspólne zdjęcie z dyplomu. U nas w domu nazywany był Kowalesiem. Dopiero jako dorosła osoba doznałam olśnienia jak wybitnym jest aktorem. Był Genialny! W każdej roli! W kinie, teatrze, teatrze tv, radiu- we wszystkich kreacjach. Inteligencja, poczucie humoru, wdzięk, wyczucie, warsztat, samoświadomość, urok i nieopisana skromność- dodała.

Agata Młynarska wspomina również ostatnie spotkanie z Krzysztofem Kowalewskim. 

Ostatnio widzieliśmy się na bazarku na Mokotowie. W maskach, jakoś nieadekwatni, nieprzestający do rzeczywistości. Stęsknieni za normalnym spotkaniem. Wymieniliśmy opinie na temat rzeczywistości, ucałowania dla Gabrysi i Agnieszki - dziewczyn jego życia. Krzyś na odchodnym powiedział, że ch...owo bez Wojtka. Dziś, gdy zapewne siedzi już obok niego pozwolę sobie za nim powtórzyć - ch...owo bez Ciebie, Krzysiu! Dziękuję Ci za to, że byłeś moim Tatą, za Twój geniusz aktorski, serce i czułość. Wierność sobie. Agnieszko, Gabrysiu, rodzino Krzysia- bardzo Was tulę, bardzo Wam współczuję. Są ludzie, których zastąpić nie można. Żegnaj Mistrzu!

Zobaczcie CAŁY wpis Agaty Młynarskiej.

Zobacz także: Krzysztof Kowalewski nie żyje. W jednym z filmów zagrała z nim wnuczka Sacha

Agata Młynarska żegna Krzysztofa Kowalewskiego.

 

Krzystof Kowalewski zmarł w wieku 83 lat.

Krzysztof Kowalewski nie żyje
East News

 

Anna Kalczyńska żegna ojca
EastNews
Newsy
"Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone" Anna Kalczyńska żegna ukochanego ojca. Wzruszający wpis gwiazdy DDTVN
"Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone" Anna Kalczyńska żegna ukochanego ojca. Wzruszający wpis gwiazdy DDTVN

Anna Kalczyńska we wzruszającym wpisie pożegnała ukochanego ojca i podziękowała internautom za wsparcie w trudnym dla niej czasie. Wczoraj wszystkie media przekazały bardzo smutną informację o śmierci Krzysztofa Kalczyńskiego. Aktor, którego widzowie doskonale znają m.in. z serialu "Klan",  a prywatnie mąż Haliny Rowickiej i ojciec prowadzącej "Dzień Dobry TVN", zmarł w wieku 82 lat. Krzysztof Kalczyński odszedł we wtorek 10 września, a jego córka opublikowała w sieci wzruszający wpis, w którym wspomina ojca. Anna Kalczyńska żegna swojego tatę Gwiazda "Dzień Dobry TVN" o śmierci swojego ukochanego ojca poinformowała za pośrednictwem portalu społecznościowego. Na profilu dziennikarki na Facebooku pojawiły się zdjęcia Krzysztofa Kalczyńskiego i wzruszający wpis, w którym córka wspomina aktora.  Kto Go znał, wie, że był chodzącą życzliwością, emanujący ciepłem i humorem. Dla mnie - był miłością, wsparciem, samą czułością. Przed pierwszym dniem szkoły, przed egzaminami, przed ołtarzem, przy każdej ważnej okazji ściskaliśmy się za piąty paluszek. Tak też było wczoraj. Jak wiecie napisał nam książkę, żebyśmy o niczym ważnym i zabawnym w jego życiu nie zapomnieli. Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone. To było wspaniałe życie, myślę, że niebo jest od dziś bardziej kolorowe. Tylko nam tu wszystkim bardzo smutno..- napisała Anna Kalczyńska.  Anna Kalczyńska w swoim wpisie zwróciła się do swoich przyjaciół, którym podziękowała za wsparcie w trudnych chwilach. Po śmierci ojca Anna Kalczyńska z pewnością może również liczyć na wsparcie swoich kolegów z "Dzień Dobry TVN", którzy w środę (11 września) na antenie przekazali smutną informację i złożyli kondolencje bliskim aktora....

Kim jest Piotr Woźniak-Starak?
East News
Newsy
Tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka wyszła na jaw. Dlaczego musiał zastawić dom?
Tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka wyszła na jaw. Dlaczego musiał zastawić dom?

Jaki był Piotr Woźniak-Starak? To pytanie już od kilku tygodni z pewnością zadaje sobie wiele osób. Do tej pory wiadomo było, że był cenionym producentem filmowym, mężem gwiazdy TVN i synem miliarderów - Anny i Jerzego Staraków (biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka zmarł, gdy producent miał zaledwie 7 lat). Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego przyjaciele, znajomi i współpracownicy we wpisach na portalach społecznościowych i w rozmowach z mediami zdradzili, jaki był i jak walczył o swoją karierę. Łukasz Palkowski w wywiadzie dla Uwaga! TVN przyznał, że Piotr Woźniak-Starak nigdy nie chciał być postrzegany jako syn jednego z najbogatszych Polaków. Okazuje się, że podczas pracy przy filmie "Bogowie" producent filmowy zastawił nawet swój dom, żeby nie prosić Jerzego Staraka o pieniądze.  Przyjaciel wspomina Piotra Woźniaka-Staraka Łukasz Palkowski, który współpracował z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na planie filmu "Bogowie" w programie "Uwaga! TVN" zdradził, że podczas produkcji pojawiły się problemy finansowe i właśnie wtedy producent filmowy postanowił zastawić swój dom. Reżyser dowiedział się o tym dopiero po premierze filmu. Naturalną potrzebą Piotrka było to, żeby zapracować na siebie. Po nim można było poznać, że jest dużo wyżej usytuowany dopiero w momencie, kiedy rozmawiając z nim po raz pierwszy orientowało się, że ci kolesie, którzy siedzą przy stoliku obok to ochrona, ale to był jedyny sposób, żeby poznać, że Piotrek nie wychował się na podwórku obok- w programie Uwaga! TVN mówił Łukasz Palkowski. Piotrek zbierał pieniądze na "Bogów" i do każdego inwestora do jakiego poszedł słyszał "dlaczego nie weźmiesz od ojca?". Absolutnie nie wchodziło w grę, żeby brać te...

Tragiczna historia Jakuba Błaszczykowskiego
Newsy
Wstrząsająca historia Kuby Błaszczykowskiego: "Mama zmarła mi na rękach"
Kuba Błaszczykowski widział, jak jego ojciec zabija mu matkę. Opowiedział o tym w swojej biografii

Jako mały chłopiec widział, jak jego ojciec zabija mu mamę. I choć od tamtej tragedii minęło ponad 20 lat, Kuba Błaszczykowski wciąż nie może o tym zapomnieć. W każdym swoim meczu gra i będzie grać dla niej. Przypominamy archiwalny tekst z magazynu "Party". To dla niej po każdym golu wznosi palec w kierunku nieba. To o niej myśli przed każdym wyjściem na boisko. Kuba Błaszczykowski (35) głęboko wierzy, że mama kibicuje mu z nieba i czuwa nad nim, ale na co dzień bardzo mu jej brakuje. „Ludziom się wydaje, że mam wszystko: pieniądze, samochód, gram w dobrym klubie, że mam wszystko, czego chcę. Nie, nie jest tak, bo nie mam tej najważniejszej osoby. I zawsze w moim sercu będzie rysa, o której będę pamiętał”, mówił kilka lat temu w programie „Niepokonani” Krzysztofa Ziemca. Ta rysa powstała 13 sierpnia 1996 roku. Tego dnia 11-letni wtedy Kuba zobaczył, jak jego ojciec chwyta kuchenny nóż i uderza nim swoją żonę Annę. Bawię się klockami, jest uchylone okno, i naglę słyszę rozmowę. Wiem, kto rozmawia, zamarłem, i słyszę, jak się kłócą. I słyszę: A masz ty k***! I krzyk: Aaa! Wybiegłem, jak stałem. I widzę, jak mama leży w rowie, i widzę, jak ojciec odchodzi. Wróciłem do domu i krzyczę: "Mama leży w rowie". Wróciłem do niej i zacząłem ją dotykać, taki specyficzny zapach się unosił. Myślałem, że to mleko się wylało. Wziąłem ją za rękę, a moje dwa czy trzy palce wpadły do rany. Wtedy wiedziałem, że jest niedobrze. Wydaję mi się, że mama zmarła mi na rękach. Trzy ostatnie wdechy wzięła i już nic. Cisza. Pobiegłem w skarpetkach, bo nawet butów nie założyłem, zadzwonić po pogotowie. Jak wróciłem, wszyscy już tam byli. A potem to już wszystko było obok mnie. Byłem oszołomiony. Nie ma nic. Nic...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner