W miniony wtorek media obiegła informacja, że Marzena Rogalska po 12 latach pracy, odchodzi z TVP. Dziennikarka poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz zaniepokojeni fani dopytują Tomasza Kammela, czy on również planuje opuścić stację i pożegnać się z "Pytaniem na śniadanie". Wszystko wskazuje jednak na to, że prezenter pozostanie w TVP, bo jak już wiadomo, to właśnie on przejmie hitowy program, który prowadziła właśnie Marzena Roalska!

Reklama

Zobacz także: Jest komentarz TVP w sprawie odejścia Marzeny Rogalskiej! "Dziękujemy, że byłaś z nami..."

Fani dopytują Tomasza Kammela, czy odejdzie z "Pytania na śniadanie"!

Fanów "Pytania na śniadanie" bardzo zasmuciła informacja o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP. Widzowie pokochali dziennikarkę za jej profesjonalizm, poczucie humoru i sposób, w jaki prowadziła program śniadaniowy. Prezenterka najczęściej występowała u boku Tomasza Kammela. Para prezenterów stworzyła fantastyczny duet, nazywany przez fanów "Rogamel", ale jak już wiadomo, więcej go nie zobaczymy.

Po upublicznieniu przez Marzenę Rogalską informacji o jej odejściu z TVP, wiele znanych gwiazd skomentowało wpis dziennikarki. Wszyscy trzymają kciuki za jej dalszą karierę w nowym miejscu. Na komentarz jednak nie zdecydował się Tomasz Kammel i do tej pory nie zabrał głosu w tej sprawie. Fani śniadaniówki zaczęli więc dopytywać, czy on także planuje odejść z TVP!

- Czy Pan też odejdzie z TVP tak jak Pani Marzena?

- Panie Tomku A co z duetem rogamel:(( czy pan też chce odejść ?

- Co teraz będzie z rogamelem????????

- Czy ty odchodzisz z Marzeną ????? - dopytują fani.

Prezenter nie reaguje w żaden sposób na pytania fanów, ale wiele wskazuje na to, że Tomasz Kammel nie ma w planach pożegnania się z Telewizją Polską. W końcu to on ma również zastąpić Marzenę Rogalską w roli gospodarza programu "To był rok!". Z kolei w dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" towarzyszyła mu nowa partnerka, Izabella Krzan!

Zobacz także

Myślicie, że dziennikarz zdecyduje się jednak zabrać głos w tej sprawie i odpowie na pytania fanów?

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska byli uwielbianym duetem prowadzących "Pytania na śniadanie"

Facebook

Fani zastanawiają się, czy dziennikarz również zdecyduje się odejść ze stacji.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama