Tak para prezydencka kibicowała naszym Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce
Tak para prezydencka kibicowała naszym
1/6
Tak para prezydencka kibicowała naszym

 

Andrzej i Agata Dudowie oczywiście kibicowali Polsce podczas pierwszego meczu naszej reprezentacji na Mundialu 2018! Niestety, przegraliśmy z Senegalem 2:1! Jedyną bramkę dla Polski strzelił Grzegorz Krychowiak. Padł również gol samobójczy Thiago Cionka. Nastroje przed spotkaniem były więc znakomite, po - fatalne! 

 

Kto towarzyszył parze prezydenckiej podczas meczu? Okazuje się, że w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie powstała specjalna strefa kibica! Dudowie zaprosili do niej m.in. studentów amerykańskich uczelni uczestniczących w 2. edycji stażu prezydenckiego, uczniów Szkoły Podstawowej  nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach, zawodników Olimpiad Specjalnych oraz uczestników Oratorium im. Św. Jana Bosko.

 

Niestety, gorące kibicowanie nie pomogło! Za to Andrzeja i Agatę Dudów w takich nastrojach jeszcze nie widzieliśmy! Zobaczcie sami.

 

Zobacz: Tak Anna Lewandowska pocieszała załamanego Roberta! WZRUSZAJĄCE zdjęcia

 

2/6
Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce

 

Sportowe stylizacje na taką okazję są oczywiste. tym razem zaszalała jednak Pierwsza Dama, która do szykownych, a wręcz bardzo formalnych spodni w kratę dobrała czerwoną koszulkę z orzełkiem i napisem "Polska"! Wyglądała świetnie :)

 

Zobacz: To nie tak miało wyglądać! Oto samobójcza bramka Thiago Cionka na meczu Polski z Senegalem!

 

3/6
Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce

 

Emocji nie brakowało, niestety, przeważały smutek i przygnębienie, bo straciliśmy aż dwie bramki i to w dość głupi sposób...

 

Zobacz: Eksperci: "Polska to najgorszy zespół z Europy" Jak tłumaczą się piłkarze? Szczęsny: "Nie chcemy walczyć o honor"

4/6
Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce

 

To reakcja na gol Krychowiaka? Pewnie tak, był to nieliczny dobry moment tego meczu! 

 

5/6
Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce

 

Miny po przegranej nie były wesołe  :(

6/6
Agata i Andrzej Dudowie kibicowali Polsce
Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda