Agata Duda Andrzej Duda, Agata Duda Agata Duda Agata Duda Andrzej Duda, Agata Duda
Agata Duda
East News
1/5
Agata Duda
East News

Agata Duda w czasie wizyty w Republice Czeskiej zaprezentowała dwie interesujące stylizacje. Pierwsza Dama towarzyszy swojemu mężowi Andrzejowi Dudzie w oficjalnych spotkaniach m.in z czeskimi politykami oraz tamtejszą Polonią. Małżonka prezydenta od początku chwalona jest na świetny, stonowany, klasyczny styl, wygląda świetnie i za swoje sukienki nie płaci wcale fortuny. Agata Duda podczas pierwszego dnia wizyty miała na sobie elegancką suknię marki Mario Menezi w kolorze szmaragdowym. Drugiego dnia zachwyciła kreacją w kolorze fuksjowym, do której dobrała buty w tym samym odcieniu. To już nie pierwszy raz, gdy Pierwsza Dama udowadnia, że nie boi się intensywnych kolorów. I dobrze! Takie wyraziste barwy pięknie podkreślają jej urodę. Zobaczcie galerię i oceńcie, w której kreacji Agada Duda wyglądała korzystniej.

 

Zobacz też: Agata Duda odchudza męża! Z jakich potraw musi zrezygnować Prezydent?

2/5
Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Głęboki odcień szmaragdu, świetny krój, delikatnie wiązanie pod szyją i subtelne, kobiece bufki - tak w skrócie można opisać kreację Agaty Dudy z pierwszego dnia wizyty w Czechach.

3/5
Agata Duda
East News

Pierwsza Dama musi bardzo lubić ten kolor. To już kolejny raz, gdy decyduje się na odcień szmaragdu podczas oficjalnego wyjścia. Trzeba przyznać, że odcienie niebieskiego i zielonego bardzo jej służą!

4/5
Agata Duda
East News

Drugiego dnia wizyty Agata Duda zaprezentowała sukienkę w kolorze fuksji. Prosty fason z dekoracyjnymi przeszyciami, pięknie podkreślił nienaganną figurę Agaty Dudy i jej zgrabne nogi!

5/5
Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Agata Duda postawiła na total look w tym kolorze. Do sukienki miała specjalnie dobrany płaszcz oraz torebkę - wszystko w eleganckim odcieniu fuksji. Jak wypadła?

Więcej na temat Agata Duda