Adriana Kalska Adriana Kalska na konferencji TTBZ Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, M jak Miłość Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski całują się na stacji benzynowej
Adriana Kalska
EastNews
1/4
Adriana Kalska
EastNews

 

Za nami konferencja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", na której pojawiła się jedna z jego głównych gwiazd - Adriana Kalska! Jak wypadła?

 

Adriana Kalska w fioletowym kombinezonie promuje "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

 

Aktorka przyszła na konferencję w fioletowym zestawie. Uwagę zwracał także jej makijaż z mocno podkreślonymi ustami w roli głównej. Musimy jednak przyznać, że gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na dość ryzykowny kombinezon, który potrafi zniekształcić sylwetkę i zaburzyć jej proporcje. Na szczęście Adriana Kalska wyglądała w nim bosko!  Zobaczcie naszą galerię i oceńcie sami!

 

Polecamy: Grali razem w "M jak miłość". Czy serialowy Marek jako juror "TTBZ" będzie faworyzował Adrianę Kalską?

2/4
Adriana Kalska na konferencji TTBZ
East News

 

Widać, że związek z Mikołajem Roznerskim jej służy! Adriana Kalska promienieje i zaraża pozytywną energią. Podczas konferencji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uśmiechała się do fotoreporterów, dumnie promując program. Gwiazda "M jak miłość" pozowała w fioletowym kombinezonie, do którego dobrała żółte szpilki. Połączenie doskonałe!

3/4
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

 

Adriana Kalska największą popularność zyskała dzięki roli Izy w serialu "M jak miłość". Na początku nikt nie spodziewał się nawet, że produkcja ma dla niej tak rozbudowany scenariusz. Jej dramatyczny wątek jest aktualnie jednym z najciekawszych. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzą kolejne perypetie Izy. Już 3 września dowiemy się, co stanie się z jej bohaterką, która przed wakacjami została porwana przez obsesyjnie zakochanego w niej Artura (Tomasz Ciachorowski).

4/4
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski całują się na stacji benzynowej

 

Przypomnijmy, że aktorka spotyka się z Mikołajem Roznerskim, z którym pracuje między innymi na planie serialu "M jak miłość". Aktorzy wcielają się tam w postacie byłych kochanków, których wciąż łączy urocza córeczka. Choć rzadko pojawiają się razem na oficjalnych imprezach, fotoreporterzy kilka razy przyłapali ich na randce. Widać, że między nimi iskrzy!