M jak miłość, jak zakończy się wątek Marcina?
Materiały prasowe

M jak miłość: Ania będzie śledzić Marcina?! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

M jak miłość, jak zakończy się wątek Marcina?
Materiały prasowe

Fani "M jak miłość" z niecierpliwością czekają na nowe odcinki serialowego hitu. Niestety, jak ostatnio informowały media, premierowych odcinków "Emki" nie zobaczymy w sierpniu, tylko na początku września. Według wcześniejszych doniesień serial miał wrócić na antenę Telewizyjnej Dwójki już 27 sierpnia, teraz okazuje się, że pierwszą odsłonę kolejnego sezonu zobaczymy dokładnie 3 września. A co wydarzy się w życiu serialowych bohaterów? Okazuje się, że sporo emocji przyniesie nam wątek Ani (Maria Pawłowska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! 

Ania będzie śledzic Marcina! 

Jak już wiemy, w nowych odcinkach "M jak miłość" Ania zamieszka z Marcinem, jednak Chodakowski nie będzie mógł zapomnieć o Izie i Mai. Zaniepokojony zniknięciem Skalskiej rozpocznie poszukiwania byłej partnerki. Marcin spotka się z opienkunką małej Mai i oszuka ją, że jest kuzynem Izy. Kobieta w rozmowie z Chodakowskim zdradzi, że Iza wspominała jej o pewnej leśniczówce pod Łodzią...  

Jak informuje Tele Tydzień Marcin wsiądzie do samochodu i pojedzie szukać Skalskiej, ale w trakcie jazdy zauważy, że w jego samocodzie ktoś się ukrywa... To Ania! Okazuje się, że dziennikarka śledziła swojego partnera! Ania będzie się tłumaczyć, że chce mu pomóc odnaleźć Izę i Maję. Jak na zaskakujące zachowanie dziennikarki zreaguje Chodakowski? Tego dowiemy się już za kilka tygodni! 

Myślicie, że Marcin będzie wściekły na Anię? Czyżby Ania nie ufała Chodakowskiemu? 

 

Zobacz także: "M jak miłość": Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie! Co kombinuje była dziewczyna Olka?! Wiemy!

Ania będzie śledzić Marcina.

M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm

Jak zareaguje Chodakowski?

M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52