ONS.pl
Według tabloidu urządziła mu pierwszą scenę zazdrości
1/4
ONS.pl

 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Poznali się na planie „M jak miłość”, gdzie przez jakiś czas grali parę i wspólnie wychowują serialową córeczkę. Już od jakiegoś czasu razem pojawiają się na premierach i branżowych imprezach, a ostatnio mogliśmy ich zobaczyć na 18-leciu serialu „M jak miłość”. Mikołaj Roznerski w serialu gra od 2012 roku, a Kalska w obsadzie pojawiła się trzy lata temu.

Okazuje się, że na imprezie miało dojść do scen zazdrości. Zobaczcie, co się stało...

Zobacz: Kogo wybierze Marcin w "M jak miłość"? Zobaczcie, co zdradził nam Mikołaj Roznerski!

2/4
East News

 

Mikołaj Roznerski doskonale czuje się w towarzystwie kobiet. Na urodzinach serialu doskonale bawił się z pozostałymi gwiazdami, co - według Faktu - nie spodobało się jego partnerce. Jak zdradził dla tabloidu jeden ze świadków, Adriana Kalska była bardzo zazdrosna o Mikołaja:

Doprowadziło ją to do furii. Zrobiła Mikołajowi awanturę, a dodatkowo oberwało się kobietom, które spędzały czas z jej ukochanym - twierdzi informator „Faktu”.

3/4
Adriana Kalska
Instagram

 

Te informacje jednak zupełnie nie pasują do tego, co niedawno mówił Roznerski w wywiadzie dla „Twojego Stylu”. Wyznał tam, że tym razem ma zamiar w pełni zaangażować się w związek. Zdradził też, że Adriana pojawiła się w jego życiu, kiedy był w trudnym momencie i bardzo mu pomogła.

Zobacz: Oświadczy się Adrianie Kalskiej? Odejdzie z "M jak miłość"? Mikołaj Roznerski szczerze o swoich planach!

4/4
Adriana Kalska wygra "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 

Być może to tylko mały konflikt, albo złe języki...