Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska całują się Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na randce w restauracji Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na randce w restauracji Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na konferencji TVP
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska całują się
Poznaj kulisy ich związku
1/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska całują się

 

To obecnie najgorętsza para w show-biznesie! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem i już nie ukrywają swojego uczucia. Para ogłosiła związek na Instagramie, publikując romantyczne zdjęcie, teraz w miejscach publicznych nie szczędzą sobie czułości.

Przypominamy, że para gra razem nie tylko w "M jak miłość", ale również w spektaklu "Atrakcyjny Pozna Panią". Wspólna praca zbliżyła ich do siebie, ale - choć publicznie potwierdzili swój związek - nie mają zamiaru stać się medialną parą. Dlaczego? I czy im się to uda? Zobacz kolejny slajd!

 

ZOBACZ: Roznerski i Kalska na randce! Namiętne pocałunki, czułości... DUŻO ZDJĘĆ!

2/5
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na randce w restauracji

 

Wspólne zdjęcie na Instgaramie miało być jednym komentarzem na temat ich związku, bowiem Mikołaj i Adriana obiecali sobie, że będą cieszyć się sobą, ale z dala od mediów, nie będą bywać razem na imprezach i udzielać wspólnych wywiadów. Wyjątkiem mają być ich profile w mediach społecznościowych. Na jednym wspólnym zdjęciu się nie skończyło. Najpierw Mikołaj pochwalił się zdjęciem z ukochaną za kulis spektaklu, a potem pod jego nową fotką w okularach przeciwsłonecznych Adriana napisała: "Mój". Wiele wskazuje zatem na to, że parze nie będzie łatwo dotrzymać złożonej obietnicy i trzymać swój związek z dala od mediów, bowiem wszelkie ich wspólne zdjęcia i takie komentarze są zaraz wyłapywane przez dziennikarzy.

A jakie były początki ich związku? Tego dowiadujemy się z nowego "Party". Zobacz kolejny slajd!

Roznerski i Kalska
Instagram

 

3/5
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na randce w restauracji

 

Według "Party", Mikołaj i Adriana zbliżyli się do siebie już rok temu, gdy Roznerski był jeszcze w związku z Marceliną Zawadzką. Aktor opowiadał przyjaciółce z planu o swojej pięknej dziewczynie, ale ponoć Kalska od początku uważała, że jego związek z Marceliną nie przetrwa. 

Adriana uważała, że Mikołaj nie nadaje się do tak medialnego związku. Zna go lepiej niż inni i wie, że kiedy media go osaczają, potrafi zamknąć się w sobie. Tak naprawdę Roznerski wtedy większość czasu spędzał z Kalską. Przegadali razem wiele godzin. Po kolejnym wspólnym wyjeździe teatralnym zrozumiał, że kocha Adę - mówi w "Party" znajomy pary.

 

Najpierw przyjaźń, potem kochanie... Myślicie, że ich związek przetrwa?

4/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na konferencji TVP
WBF

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od kilku lat pracują razem na planie "M jak miłość", gdzie grają Izę i Marcina. 

5/5
Instagram

Para występuje razem również w spektaklu "Atrakcyjny Pozna Panią".