Party.pl

fiszka orange Advertisement

Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

Adrian z "Rolnik szuka żony" dementuje plotki na temat jego ostatniej rozmowy z Iloną! Zaskakujące wyznanie...

Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

Adrian i Ilona z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" nadal są razem i coraz częściej publikują w mediach społecznościowych zdjęcia ze wspólnie spędzoneych chwil. Tym razem to Ilona opublikowała ich pełną czułości fotografię z bardzo wymownym opisem:

Kochany... 💘 "Wbrew wszystkiemu... świeć, jak zawsze".

Fani "Rolnika" są zachwyceni, że parze udało się znaleźć miłość, a jedna z Internautek wprost pogratulowała Ilonie, że w programie wzięła sprawy w swoje ręce. Na ten komentarz odpowiedział Adrian i zdementował plotki na temat ich ostatniej rozmowy tuż przed wyborem jednej kandydatki. Dlaczego więc wybrał Ilonę? Czy ta rozmowa miała aż taki wpływ na jego decyzję?

Zobaczcie, co napisał rolnik na ten temat...

Adrian z "Rolnik szuka żony" dementuje plotki na temat wyboru Ilony!

Pod wspólnym zdjęciem Ilony i Adriana na Instagramie jedna z Internautek umieściła wymowny komentarz, w którym napisała, że Ilona potrafiła wziąć sprawy w swoje ręce i jej rozmowa z Adrianem po grillu zaważyła na tym, że rolnik wybrał właśnie ją:

Cudownie że wtedy kiedy trzeba było wzięłaś sprawy w swoje ręce 😃 Byliście sobie przeznaczeni 😍 - napisała jedna z Internautek (pisownia oryg.). 

Na ten komentarz zdecydowanie odpowiedział Adrian Berkowicz i wyjaśnił, jak naprawdę wyglądała jego ostatnia rozmowa z Iloną. W programie zdradził, że wsparcie i słowa otuchy były kluczowe, w tak trudnej dla niego sytuacji, jaką był wybór jednej kandydatki i odesłanie dwóch kobiet do domu. Teraz napisał, jak faktycznie przebiegła rozmowa:

Wydaje mi się że, należy zrobić sprostowanie tej sytuacji, gdyż cały czas krążą nieprawdziwe informacje i domysły. Po 1 to ja wyciągnąłem Ilone na tą rozmowę, na której nic oprócz siedzenia obok siebie i rozmowy u mnie przed domem (dokładnie na schodach). Rozmawialiśmy na pewno minimum 30 min i nie było w tym żadnej ingerencji, ze strony Ilony w decyzję, która chciałem podjąć - napisał szczerze uczestnik programu.

Rolnik dodał, że to wsparcie od Ilony miało dla niego ogromne znaczenie, co więcej kobieta już od pierwszego spotkania zrobiła na nim ogromne wrażenie. Wszystkie te czynniki sprawiły, że Adrian ostatecznie wybrał Ilonę i razem tworzą szczęśliwy związek:

Jeżeli na tamten czas ktoś wtedy prawie obcy dodaję Ci otuchy słowem nie faworyzując nikogo, tym bardziej gdy Cię tą osobą ciekawi i jest atrakcyjną z wyglądu i charakteru, otrzymujemy wtedy piękny i silny fundament aby rozpocząć budowanie czegoś trwałego, w tym wypadku szczęśliwego związku, który z każdym dniem jest coraz piękniejszy - dodał Adrian z  "Rolnik szuka żony" (pisownia oryg.).

Fani programu doceniają szczerość rolnika i już widzą tę parę przed ołtarzem!

 

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" 6 na nagraniu świątecznego odcinka

Adrian i Ilona z Rolnik szuka żony 6 na nagraniu świątecznego odcinka
AKPA

Adrian Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34