Ilona rolnik szuka żony
Facebook

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub? Fani nie mają wątpliwości!

Ilona rolnik szuka żony
Facebook

Ilona i Adrian po programie "Rolnik szuka żony" nadal są razem. Para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje wspólne zdjęcia. Tym razem Ilona pochwaliła się w sieci ich pierwszym wspólnym spacerem brzegiem morza. Widać, że są w sobie bardzo zakochani, a fani już widzą ich przed ołtarzem!

Ilona i Adrian wezmą ślub? Fani nie mają wątpliwości!

Ilona i Adrian stali się jedną z najsympatyczniejszych par szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie trzymają kciuki za ich związek i wprost zauważają, że idealnie do siebie pasują, choć początkowo to nie było wcale takie oczywiste. W programie do samego końca nie było wiadomo, kogo wybierze Adrian: Ilonę czy Agatę. Obie kandydatki zabiegały o jego względy, ale on nie chciał żadnej z nich faworyzować, przez co sprawiał wrażenie niezainteresowanego żadną z kobiet. Ostatecznie największe wrażenie zrobiła na rolniku piękna blondynka i do dziś są razem. Jedna z fanek wprost napisała, że jej zdaniem para niebawem weźmie ślub:

Piękna para! Coś mi się wydaje że staniecie na ślubnym kobiercu już wkrótce ❤️ - napisała jedna z Internautek. 

Pod wspólnym zdjęciem pary pojawiły się też głosy, że Adrian początkowo sprawiał inne wrażenie i dlatego nie zyskał sympatii widzów:

Po pierwszym odcinku myślałam,że Adrian to taki lovelas,udający skromnego,który zgłosił się do programu żeby się zabawić.Teraz wiem jak bardzo się pomyliłam 😊 Trzymam kciuki za Was ✊✊💞

Dopiero kiedy wybrał Ilonę okazało się, że jest sympatycznym i wrażliwym mężczyzną, który faktycznie szuka miłości w programie. Aktualnie para ma zamiar wspólnie spędzić Boże Narodzenie, a w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" poznamy ich dalsze plany!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💘 #morze #spacer #rolnikszukazony

Post udostępniony przez @ imielinka

 

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" 6 na nagraniu świątecznego odcinka

Adrian i Ilona z Rolnik szuka żony 6 na nagraniu świątecznego odcinka
AKPA

 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

Ilona i Adrian na randce nad morzem.

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16