Anna i Jakub w "Rolnik szuka żony 6" Seweryn i Marlena w "Rolnik szuka żony 6" Ilona i Adrian w "Rolnik szuka żony 6" Sławek i Marta w "Rolnik szuka żony 6"
Uczestnicy 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

W programie "Rolnik szuka żony 6" przyszła pora na ostateczne decyzje. Niektórzy rolnicy już wcześniej zdecydowali, z którą ze swoich kandydatek chcą spróbować stworzyć związek. Jednak dwóch z nich nadal wybierało pomiędzy trzema dziewczynami. W 9. odcinku wszystko stało się jasne. Sławek i Adrian zdecydowali, które kandydatki są im najbliższe i które z nich odwiedzą w ich rodzinnych domach. 

Zobacz także: Rolnicy poznali swoje kandydatki z rodzinami i przyjaciółmi. Kto zrobił najlepsze wrażenie? Zobaczcie, co jeszcze działo się w "Rolnik szuka żony"!

A jak wygląda sytuacja u Seweryna i Jakuba, którzy już wcześniej podziękowali pozostałym dziewczynom i wybrali tą jedyną? Czy nadal są pewni, że dobrze postąpili? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Wybierz swojego ulubionego uczestnika 6. edycji "Rolnika"! Który z nich skradł twoje serce?

1/4
Anna i Jakub w "Rolnik szuka żony 6"
Mat. prasowe

Kogo wybrali uczestnicy "Rolnik szuka żony 6"?

U Jakuba sytuacja od początku była klarowna. Rolnik do swojego gospodarstwa zaprosił tylko dwie kobiety. Jednak to Ania od początku skradła jego serce. Dlatego Jakub bardzo szybko podziękował Ewie za wspólną zabawę i poprosił ją, aby wróciła do domu. Rolnik chciał bowiem skupić się na rozwijaniu relacji z Anną. Ewa przyjęła to z niezwykłą klasą i życzyła im szczęścia. 

Jakub i Ania przez kilka dni uczyli się siebie. Byli na kilku randkach, a między nimi pojawiły się nawet pierwsze czułości. Gdy do gospodarstwa przyjechała Marta Manowska, oboje nie ukrywali, że dobrze im ze sobą. 

Ja wiem, że to jest ta jedyna - powiedział szczęśliwy Jakub, gdy został sam na sam z Martą. 

Rolnik spytał również Ani, czy może odwiedzić ją w jej domu. Kobieta zgodziła się bez wahania. Ciekawe, czy rolnik pozna również jej dziecko?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania poznała przyjaciół Jakuba. Fani są zachwyceni i piszą o... ślubie!

2/4
Seweryn i Marlena w "Rolnik szuka żony 6"
Mat. prasowe

W gospodarstwie Seweryna również obyło się bez zaskoczeń. Gdy Marta Manowska spytała jego i Marlenę, czy chcą kontynuować tę znajomość, oboje z uśmiechami na twarzy powiedzieli "tak". Dziewczyna zaprosiła także ukochanego do swojego rodzinnego domu, gdzie pozna ich bliskich. Marlena mimo wszystko obawia się nieco tego spotkania. 

U mnie w domu nie jest tak pięknie, jak u Seweryna - przyznała szczerze. 

Co ciekawe, w mediach pojawiły się plotki, że związek Seweryna i Marleny nie przetrwał próby czasu. Podobno rolnik znalazł nową wybrankę, która mieszka niedaleko jego gospodarstwa. Ile w tym prawdy? Czas pokaże! 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Seweryn jest w szczęśliwym związku, ale nie z Marleną? Rolnik pokaże swoją miłość w finale show TVP?

Jak wygląda sytuacja u Adriana i Sławka? Czy wybrali tą jedyną? Zobaczcie poniżej!

3/4
Ilona i Adrian w "Rolnik szuka żony 6"
Mat. prasowe

Adrian wahał się niemal do ostatniej chwili. Jeszcze podczas wspólnego grilla, na którego zaprosił znajomych, wciąż nie wiedział, która dziewczyna będzie tą jedyną. Choć w jego gospodarstwie wciąż były trzy dziewczyny, on wahał się tylko między Iloną a Agatą. Ta pierwsza pomogła mu nieco podjąć decyzję. Po wieczornym grillu przyszła do niego i szczerze porozmawiała. Adrian nie zdradził szczegółów, jednak ostatecznie to właśnie Ilonę wybrał spośród innych dziewczyn. 

Czy między nimi narodzi się coś więcej? Na razie Ilona wyglądała na nieco speszoną tą sytuacją. Adrian również nie ukrywał emocji.

To, że mnie wybrałeś nic nie zmienia. Nie musisz mi się przecież od razu oświadczać i brać ze mną ślubu. Spokojnie, czemu jesteś taki zdenerwowany? - pytała Ilona, gdy zostali sami. 

Wróżycie im wspólną przyszłość?

4/4
Sławek i Marta w "Rolnik szuka żony 6"
Mat. prasowe

Ostateczną decyzję podjął również Sławek. Rolnik, tak jak jego kolega, długo zwlekał z tym, aby zdecydować się na tylko jedną dziewczynę. Ostatecznie jego wybranką została Marta, której on również wpadł w oko. Sławek próbował nawet skraść dziewczynie całusa w usta po tym, jak oznajmił jej, że chce kontynuować tę znajomość. Marta odwróciła jednak głowę. Później mimo wszystko pozwoliła sobie na nieco czułości w stosunku do Sławka. 

Spodobałeś mi się. Po prostu - odpowiedziała, gdy rolnik spytał ją, dlaczego zgłosiła się do programu. 

Jak oceniacie wybory rolników? Czy podjęli dobre decyzje? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony