Lady GaGa nie jest już w Stanach Zjednoczonych artystką, która sprzedaje najwięcej płyt. Jej miejsce zajęła reprezentantka londyńskiej sceny pop-soulowej Adele.
WIDEO…
Płyta GaGi "Born this Way" po zaledwie dwóch tygodniach spadła z pierwszego miejsca notowania Billboardu. Amerykanka sprzedała sporo płyt, ale jeszcze więcej może zapisać sobie na koncie wspomniana Adele z albumem "21".
Wydaje się, że tylko Beyonce może zagrozić supremacji Adele. Nowy album byłej wokalistki Destiny's Child, zatytułowany "4", trafi do sklepów za tydzień.
(ac)

















