Adam Zdrójkowski przyznał, że brał leki antydepresyjne
VIPHOTO/East News
Newsy

Adam Zdrójkowski wyznaje: "Byłem na lekach antydepresyjnych". Co było tego powodem?

Adam Zdrójkowski brał leki antydepresyjne. "Musiałem się przewrócić, żeby nauczyć się wstawać". To przez rozstanie z Wiktorią Gąsiewską?

Ostatnie miesiące nie były dla niego łatwe. Pół roku temu Adam Zdrójkowski zakończył swój kilkuletni związek z Wiktorią Gąsiewską. Po rozstaniu młody aktor skupił się na pracy, dołączając do grona gwiazd Polsatu. Najpierw wziął udział w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Od marca natomiast możemy go oglądać w serialu "Przyjaciółki", gdzie gra fryzjera Patryka.  W wywiadzie z magazynem "Party", którego udzielił wspólnie ze swoim bratem bliźniakiem Kubą, Adam otwarcie przyznaje, że był taki moment w jego życiu, kiedy musiał brać leki antydepresyjne. Dlaczego?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wrócą do siebie? Basia Kurdej-Szatan komentuje rozstanie pary!

Adam Zdrójkowski cierpiał na depresję?

Adam Zdrójkowski zyskał popularność, kiedy zaczął grać w serialu komediowym "Rodzinka.pl". Był wtedy nastolatkiem, a jego medialna kariera dopiero nabierała tempa. Kiedy produkcja spadła z anteny TVP, Adam przez jakiś czas nie miał pracy. Co więcej, myślał nawet, że jego kariera aktorska się skończyła. Na nowe propozycje musiał trochę poczekać, ale opłaciło się. Dziś Zdrójkowski należy do grona młodych gwiazd Polsatu, a w jego kalendarzu trudno znaleźć wolny termin. W rozmowie z "Party" aktor przyznał, że kocha swoją pracę, ale był czas, że szalone tempo zawodowe przypłacił zdrowiem. Adam otwarcie przyznaje, że jego ogranizm nie mógł poradzić sobie z przebodźcowaniem i konieczna była wizyta u specjalisty, który wypisał mu leki antydepresyjne.

Kiedy zdjęcia dobiegają końca, czujesz ogromny spadek adrenaliny i przychodzi pewien rodzaj smutku. (...) ciężej jest wrócić na ziemię po udziale w show, gdzie od rana do wieczora działasz na najwyższych obrotach. Zdarzyło się, że po takim maratonie byłem na lekach antydepresyjnych, bo siadła mi głowa, a organizm nadal domagał się adrenaliny – mówi.

Leki pomogły Adamowi osiągnąć równowagę. On sam też zaczął zwracać większą uwagę na potrzeby swojego organizmu i dbać, by zbytnio go nie nadwyrężać.

Chyba musiałem się przewrócić, żeby nauczyć się wstawać – mówi. – Przez lata nauczyłem się jednak, że w życiu ważny jest balans, dlatego dbam, by nie brać za dużo na barki – dodaje Zdrójkowski.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski już nie rozpacza po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? Zobacz, co powiedział.

Adam Zdrójkowski namiesza w "Przyjaciółkach"?

Adam Zdrójkowski dołączył do obsady "Przyjaciółek" i śmieje się, że teraz ma w ręku nowy fach - został fryzjerem. A to wszystko dzięki serialowi, w którym gra stylistę fryzur. Ile ma wspólnego ze swoim serialowym bohaterem? Okazuje się, że niewiele. 

Mogę się od niego uczyć asertywności i przebojowości, bo to typ faceta, który wszedł do zakładu fryzjerskiego Patrycji (gra ją Joanna Liszowska) i zatrudnił nie tylko siebie, ale też kumpla barbera. Cieszę się, że dołączyłem do tak kultowego serialu, jakim są „Przyjaciółki”, i jestem ciekaw, jak rozwinie się wątek mojego bohatera - mówi.

Adam Zdrójkowski w Przyjaciółkach
mat. prasowe

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska jest nielubiana w Polsacie po rozstaniu ze Zdrójkowskim? Aktor odpowiedział

Teraz Adam skupia się głównie na karierze. Na brak pracy nie może narzekać, bo oprócz zdjęć do „Przyjaciółek”, dostał też rolę w nowym filmie, więc dużo się u niego dzieje. On sam cieszy się z nowych obowiązków, bo pozwalają mu nie myśleć o różnych kłopotach. Adam Zdrójkowski podkreśla, że jest teraz na etapie rekonstrukcji swojej kariery i życia prywatnego. Po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską stanął na nogi. Ten etap swojego życia zamknął i nie chce już do niego wracać.

Nie było lekko, ale sytuacja zaczyna się stabilizować. Każda porażka mnie hartuje. Ale... nie zamykam się na nowe. Dziś moim priorytetem jest praca, w niej odnajduję cel - podkreśla.

Więcej o Adamie Zdrójkowskim przeczytasz w nowym "Party".

Antoni Królikowski i Joanna Opozda okładka Party

Wiktoria Gąsiewska i Kuba Zdrójkowski razem w serialu
mat. prasowe Polsat
Newsy
Adam Zdrójkowski czy... jego bliźniak Kuba Zdrójkowski? "Są jak ogień i woda" mówi Wiktoria Gąsiewska i zdradza, z którym gra się lepiej!
Adam Zdrójkowski czy... jego brat bliźniak Kuba Zdrójkowski? Wiktoria Gąsiewska zdradza, z kim gra się lepiej!

Znają się od 15 lat, ale dopiero teraz spotkali się na planie i... od razu zagrali parę! O kim mowa? O Wiktorii Gąsiewskiej i Jakubie Zdrójkowskim – bohaterach nowego serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Pikanterii dodaje fakt, że prywatnie Kuba jest bratem bliźniakiem prawdziwego chłopaka Wiktorii, Adama Zdrójkowskiego , a w serialu para musiała zagrać wspólnie kilka intymnych scen! W wywiadzie z "Party" zdradzili, jak się poznali, a Wiktoria oceniła, który z bliźniaków jest lepszym aktorem! Co powiedziała? Adam i Kuba tylko na pierwszy rzut oka są bardzo do siebie podobni. Kuba śmieje się, że identyczne mają tylko... fryzury! Te różnice dostrzega też Wiktoria, która obu chłopaków zna od dziecka. Z kim jej się grało lepiej? Trudno ich porównywać, bo Kuba i Adam ogromnie się różnią. Są jak ogień i woda. Adam ma mnóstwo energii, wszędzie go pełno. Kuba jest jego przeciwieństwem – spokojny, wyważony. W inny sposób mówią, inaczej gestykulują. Moim zdaniem różnią się nawet wyglądem! Z oboma gra się świetnie. Mamy podobne doświadczenia, razem wcześnie zaczynaliśmy – powiedziała "Party" Gąsiewska. Okazuje się, że Wiktoria i Kuba poznali się na castingu, gdy mieli mniej więcej po cztery lata. Ale tak naprawdę poznali się i zaprzyjaźnili, gdy aktorka zaczęła się spotykać z Adamem Zdrójkowskim. Może dlatego podczas pracy na planie nie czuli żadnej tremy, a zagranie wszystkich scen było dla nich naturalne. Na planie nowego serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” mamy okazję grać razem po raz pierwszy. Pierwsze sceny mamy już za sobą, ja jestem zadowolony, ale widzę krzywy uśmieszek u Wiktorii... – mówi Kuba Zdrójkowski. Czyżby Wiktoria była innego zdania?...

Adam Zdrójkowski cierpi po rozstaniu?
Newsy
Uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo" pociesza Adama Zdrójkowskiego! "Poprawiłaś mi humor"
Nie da się nie zauważyć, że Adam Zdrójkowski bardzo przeżywa rozstanie z Wiktorią Gąsiewską. Na szczęście w tej sytuacji może liczyć na wsparcie przyjaciół, w tym między innymi koleżanki z "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Od kilku dni w mediach głośno zrobiło się o rozstaniu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Po prawie pięciu latach związku, relacja tej dwójki dobiegła końca. Prawda o rozstaniu popularnej pary wyszła na jaw niedługo po tym, gdy w mediach pojawiły się zaskakujące zdjęcia Wiktorii z jednym z tancerzy "Tańca z Gwiazdami". Kilka dni po publikacji fotek paparazzi w mediach, aktorka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej relacja z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość.  Młody aktor przez ostatnie dni był wyraźnie zasmucony całą sytuacją, ale na szczęście w tym trudnym okresie Adam Zdrójkowski może liczyć na wielkie wsparcie od kolegów i przyjaciół! Właśnie na jego InstaStories pojawiło się nagranie, na którym aktor jest już w lepszym humorze. A to wszystko za sprawą niespodzianki od koleżanki z "Twoja twarz brzmi znajomo", Kasi Łaski! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską pokazał niepokojące zdjęcie "Twoja twarz brzmi znajomo": Kasia Łaska poprawiła humor Adamowi Zdrójkowskiemu po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską! Na początku tygodnia media obiegły zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej i tancerza , który zadebiutował w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" , Jakuba Lipowskiego, na których mogliśmy zobaczyć, jak ta dwójka trzyma się za ręce i czule przytula. Nic więc dziwnego, że wśród fanów szybko pojawiły się plotki na temat rozstania aktorki z Adamem Zdrójkowskim . Jak się okazało, spekulacje fanów okazały się słuszne - Wiktoria Gąsiewska niedawno potwierdziła, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość .  - Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną...

Adam Zdrójkowski zdradził swoje plany po rozstaniu z Wiktorą Gąsiewską
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Co Adam Zdrójkowski chce zrobić po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? Zaskakująca decyzja
Zaledwie kilka dni temu okazało się, że związek aktora i Wiktorii Gąsiewskiej to już przeszłość. Teraz Adam Zdrójkowski zdradził, jakie ma plany po rozstaniu!

Adam Zdrójkowski w rozmowie z mediami zdradził, jak się czuje po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Co zamierza zrobić i jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Sprawdźcie, co przed kamerą powiedział Adam Zdrójkowski! Młody aktor nie ukrywa, że ostatnie dni były dla niego bardzo trudne, ale wkrótce zamierza zrobić coś tylko dla siebie. Domyślacie się, o co chodzi? Adam Zdrójkowski jedzie na wakacje Związek  Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość. Niestety, tuż po tym, jak w mediach pojawiły się zdjęcia paparazzi na których młoda gwiazda Polsatu świetnie bawiła się w towarzystwie przystojnego tancerza Jakuba Lipowskiego, okazało się, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jakiś czas temu  podjęli decyzję o rozstaniu.  Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - Adam Zdrójkowski komentował zdjęcia byłej partnerki dla portalu plotek.pl. Zobacz także:   Uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo" pociesza Adama Zdrójkowskiego! "Poprawiłaś mi humor" Pomimo trudnych chwil w życiu osobistym Adam Zdrójkowski musiał zapomnieć o smutku i pojawić się na nagraniach ostatnich już odcinków programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tuż przed nagraniem młody aktor w rozmowie z reporterem portalu pomponik.pl zdradził, co zamierza zrobić już po wielkim finale show. Okazuje się, że Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorą Gąsiewską i po zakończeniu programu Polsatu zamierza wyjechać z Polski i wypocząć na wakacjach na Zanzibarze. Wracam na Zanzibar (...) byłem tam bardzo szczęśliwym człowiekiem - Adam Zdrójkowski wyznał w rozmowie z portalem pomponik.pl.  Co ciekawe, to właśnie na Zanzibarze Adam spędził ostatnie wakacje z Wiktorą Gąsiewską. Para świętowała tam...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik