Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Dominik Zachariasz/REPORTER, Pawel Wodzynski/East News
Newsy

Wiktoria Gąsiewska jest nielubiana w Polsacie po rozstaniu ze Zdrójkowskim? Aktor odpowiedział

Adam Zdrójkowski odniósł się do doniesień na temat "trudnych relacji" z Wiktorią Gąsiewską. Czy ich rozstanie wpłynęło na pracę zespołu podczas Sylwestra Polsatu?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli parą przez 4 lata. Zakochani znali się jednak dużo wcześniej, od małego bowiem brali udział w licznych filmowych i serialowych castingach. Dla wielu ten związek był przejawem prawdziwej, młodzieńczej miłości. Mimo młodego wieku para snuła już plany na przyszłość i wydawałoby się, że widzi się w niej razem. Tymczasem niedawne plotki o tym, jakoby związek ten miał się rozpaść, stały się rzeczywistością. Para nie jest już razem, ale wciąż pracuje w tej samej branży. Tuż po sylwestrze marzeń media obiegły plotki, jakoby ta współpraca miała nie należeć do najprzyjemniejszych... Te doniesienia skomentował Krzysztof Ibisz, a także Adam Zdrójkowski.

Adam Zdrójkowski szczerze o Wojtku Goli: „Może trochę miałem żal”

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mają napięte stosunki?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się niecałe dwa miesiące temu. Już wcześniej w mediach pojawiały się informacje, jakoby para miała kryzys. Żadne z aktorów nie odniosło się jednak do sprawy do momentu, gdy Wiktoria Gąsiewska opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym zapewniła, że nie ma żalu do byłego partnera i rozstaje się z nim w atmosferze przyjacielskiej. Niedługo później w mediach pojawiły się zdjęcia Wiktorii i tancerza Jakuba Lipowskiego, a Adam Zdrójkowski nie krył przykrości z tego powodu. Byli zakochani skrupulatnie więc siebie unikali i nie komentowali swojej relacji w żaden sposób. 

Gdy okazało się, że zarówno Wiktoria Gąsiewska jak i Adam Zdrójkowski będą prowadzić imprezę sylwestrową Polsatu, fani byli bardzo ciekawi, jak była para poradzi sobie z tym wyzwaniem. Szybko wyszło jednak na jaw, że oboje zostali tak podzieleni, by nie przebywać ze sobą. Na portalu "Pudelek.pl" pojawiły się wówczas doniesienia, że atmosfera między byłymi zakochanymi jest bardzo napięta, a większość osób pracujących na planie "trzyma stronę"  Adama Zdrójkowskiego.

- Atmosfera między Wiktorią a Adamem rzeczywiście była napięta. Byli partnerzy robili wszystko, co mogli, by na siebie nie wpaść. Unikają się na planach i zwyczajnie nie chcą spędzać razem czasu, co jest raczej zrozumiałe w tej sytuacji. Nie jest jednak prawdą, że pozostałe gwiazdy Polsatu "trzymają sztamę" z Adamem. Zdrójkowski był po prostu częścią grupy prowadzących główny koncert, Sylwestrową Moc Przebojów. Miał z nimi wielogodzinne próby, czytanie scenariusza, więc i przerwy w pracy zdarzało im się spędzać razem, np. na lunchu - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski Sylwester w Polsacie
Mat. promocyjne

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska gorzko podsumowuje 2021 rok. Wbija szpilę Adamowi Zdrójkowskiemu?

Unikanie się Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego nie było  jednak spowodowane wzajemną niechęcią. Oboje mieli zgoła inne zadania, które nie wymagały wspólnych spotkań przed kamerą. Nieprzychylne komentarze i plotki o tym, że grupa wspiera Adama Zdrójkowskiego zdenerwowały jednego z prowadzących, Krzysztofa Ibisza, który zdecydował się odnieść do sprawy:

- Odnosząc się do artykułu "Pudelka.pl" chcę Wam powiedzieć, że nie jest prawdą jakoby ekipa prowadzących i produkcji Polsatu odnosiła się z jakąkolwiek niechęcią do Wiktorii Gąsiewskiej. Relacje Wiktorii i Adama są tylko ich sprawą, a nie naszą. Wszyscy szanujemy zarówno Wiktorię jak i Adama i lubimy z nimi pracować.

Wpis Krzysztofa Ibisza o Wiktorii Gąsiewskiej
adam_zdrojkowski/Instagram

Zobacz także: Sylwester 2021 za nami. Gwiazdy zostały w domu: Wieniawa, Opozda, Kaczorowska, Halejcio...

Słowa Krzysztofa Ibisza na swoim Instagramie opublikował także Adam Zdrójkowski, który skomentował je czerwonym wykrzyknikiem, chcąc podkreślić, że zgadza się z wypowiedzią dziennikarza. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie piorą publicznie żadnych brudów i jak mówią, życzą sobie dobrze. Aktorka zrobiła jednak jeden wyjątek podczas swojego podsumowania roku 2021 i zaskoczyła fanów wyznaniem, że w przyszłym roku nie chce być aż tak naiwna...

Wiktoria Gąsiewska na Sylwestrowej mocy przebojów Polsatu
VIPHOTO/East News

Relacje Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego "są napięte", informuje osoba z produkcji 
VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
Relacje Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego "są napięte", informuje osoba z produkcji 
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski pomimo rozstania wciąż realizują wspólne zawodowe projekty. Jak wyglądała ich współpraca na planie Sylwestra Polsatu? Sprawdźcie!

Plotki o kryzysie w związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego pojawiały się w mediach od kilku miesięcy, ale dopiero w październiku para oficjalnie przyznała, że nie jest już razem. - Z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy powód naszego rozstania - poinformowała pod koniec października 2021 roku Wiktoria Gąsiewska.  I choć byli partnerzy wciąż podkreślają, że nie mają do siebie żalu o rozstanie, a także życzą sobie jak najlepiej, to wszystko wskazuje na to, starają unikać się jak ognia, także w sytuacjach zawodowych. Jak wyglądała ich współpraca podczas tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie? Osoba z produkcji zdradziła prawdę! Napięte relacje Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli uznawani za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu młodego pokolenia. Atrakcyjni, elokwentni i niezwykle ambitni, stanowili przykład dla tysięcy młodych osób, marzących o tak romantycznej i silnej więzi, jaka dotychczas łączyła byłych gwiazdorów "Rodzinki.pl". Jak się jednak okazało, w ich związku coraz częściej dochodziło do rozłamów, a w mediach regularnie pojawiały się doniesienia kryzysie w związku aktorskiej pary. Jednak to zdjęcia paparazzi z imprezy po finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" na których Wiktoria Gąsiewska   świetnie bawiła się w towarzystwie przystojnego tancerza, Jakuba Lipowskiego , sprawiły,  że w sieci zawrzało od plotek na temat rozstania artystów. Choć główni zainteresowani przez jakiś czas nie komentowali tych doniesień, to pod koniec października 2021 roku, Wiktoria Gąsiewska postanowiła przerwać milczenie...

Adam Zdrójkowski cierpi po rozstaniu?
Newsy
Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską pokazał niepokojące zdjęcie
Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość. Aktor nie ukrywa smutku! Spójrzcie tylko na jego najnowsze zdjęcie.

Adam Zdrójkowski podczas relacji na InstaStories opublikował swoje najnowsze zdjęcie. Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" pokazał, jak wygląda po wizycie w salonie fryzjerskim, ale to wcale nie jego odświeżona fryzura zwraca uwagę. Na fotce wyraźnie widać, że ostatnie wydarzenia w życiu osobistym mocno na niego wpłynęły. Czy Adam Zdrójkowski wyraźnie cierpi po rozstaniu z Wiktorą Gąsiewską? Adam Zdrójkowski pokazał swoje zdjęcie  Jeszcze kilka tygodni temu nic nie zapowiadało tego, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski podejmą decyzję o rozstaniu. Zakochani byli parą przez cztery lata i wydawało się, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Niestety, dziś wiemy już, że związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość. W miniony wtorek media obiegły zdjęcia, na których paparazzi uwiecznili, jak prowadząca "Kulisy Tańca z Gwiazdami" w towarzystwie Jakuba Lipowskiego świętowała finał tanecznego show Polsatu. Adam Zdrójkowski nie ukrywał wówczas, że zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z innym mężczyzną bardzo go zabolały. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - Adam Zdrójkowski skomentował dla portalu plotek.pl. Zobacz także:  Adam Zdrójkowski rozpacza, a Wiktoria Gąsiewska tłumaczy: "Ja bawiłam się świetnie" Wokół Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego zrobiło się gorąco i chyba wszyscy zastanawiali się, co dzieje się w związku aktorskiej pary. Wiktoria Gąsiewska rozwiała wszystkie wątpliwości w krótkim oświadczeniu opublikowanym podczas relacji na InstaStories. Gwiazda zdradziła wówczas, że rozstała się z Adamem Zdrójkowskim już jakiś czas temu. Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Adam Zdrójkowski w końcu rozwiał wątpliwości fanów dotyczące jego związku z Wiktorią Gąsiewską! Są razem?
Adam Zdrójkowski w końcu rozwiał wątpliwości fanów dotyczące jego związku z Wiktorią Gąsiewską! Są razem?

Od pewnego czasu fani bardzo martwią się o związek Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej . Pojawiły się nawet plotki, że uwielbiana para rozstała się, a brak komentarzy ze strony aktorów tylko dodatkowo podsycał te niepokojące doniesienia. Ale najnowszy post Adama Zdrójkowskiego na Instagramie w końcu wszystko wyjaśnił. Czy gwiazdor "Rodzinki.pl" dalej jest w związku z Wiktorią Gąsiewską? Teraz już wszystko jest jasne! Zobacz także:  Wiktoria Gąsiewska postawiła na grzywkę! Fani ledwo ją rozpoznali! "Myślałam, że to Marcelina Zawadzka" Czy Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są dalej razem? Spekulacje na temat domniemanego rozstania Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego, trwają już od kilku miesięcy. Kiedyś aktorska para bardzo chętnie dzieliła się ze swoimi fanami życiem prywatnym - zamieszczała dużo zdjęć czy relacji na InstaStory. Jednak od pewnego czasu ich wspólna aktywność została mocno ograniczona, a ostatnio ciężko było już doszukać się jakichś wspólnych fotek tej pary.  Z tego też względu coraz więcej fanów zaczęło obawiać się, że w związku tej dwójki nastąpił jakiś kryzys, a niektórzy internauci nawet prorokowali rozstanie. Co gorsza, na próżno było szukać komentarzy Adama czy Wiktorii, które by potwierdzały lub zaprzeczały tym pogłoskom. Aż do teraz! Gwiazdor "Rodzinki.pl" po dłuższej przerwie w końcu zdecydował się zamieścić fotografię, na której widzimy jego i... Wiktorię Gąsiewską! Wygląda na to, że miłość tej pary w dalszym ciągu kwitnie. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wspólnie wybrali się na zimowy spacer i postanowili uwiecznić tą chwilę. Na fotografii czule się obejmują i chyba nie ma wątpliwości, że wciąż się bardzo kochają. Fani...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik