Fijał krytykuje kreację Rozenek
AKPA

Fijał krytykuje gust Rozenek: Wąż i blond to kicz

Fijał krytykuje kreację Rozenek
AKPA

Małgorzata Rozenek ostatnio rzadko pojawia się publicznie. Szkoda, bo gwiazda zawsze na czerwonym dywanie prezentuje się zjawiskowo. Ostatnio szeroko komentowana była jej stylizacja z konferencji TVN''''u. Perfekcyjna Pani Domu ubrała się w długą suknię w odważny zwierzęcy deseń. Zobacz: Rozenek zachwyciła na ramówce TVN. Meller do niej: Ty zawsze coś poprawiasz

Ten look nie mógł przejść obojętnie obok modowego sądu "Party". Jednak sukienka od duetu Paprocki & Brzozowski, którą miała Rozenek nie przypadła do gustu Adzie Fijał.

- Stylizacja byłaby poprawna po skróceniu. Wówczas figlarne kieszonki, rozpuszczone włosy i odsłonięte ramiona mogłyby stworzyć apetyczne trio. A tak mamy funkcjonalny zestaw froterująco-piorący. Wąż i blond to zawsze ryzyko kiczu. Stylizacja broni się typowym dla prezenterek włoskiego Rai Uno seksapilem, ale ja widziałabym jednak panią Małgorzatę w bardziej północnych klimatach.


Wybór stylizacji krytykuje również Joanna Horodyńska. Stylistka jednak dostrzega w niej kilka plusów:

- Można się odkrywać lub za bardzo zakrywać. Małgorzata czekała chyba na damy dworu, które będą niosły dół jej sukienki, ale nie doszły. Albo chciała pokazać "dwa w jednym": zakładam kreację i mogę też szorować podłogę. Lubię wzory natury egzotycznej, tutaj a la syczący wąż. Jednak do urody i koloru włosów Małgorzaty gad się nie pasuje. Podoba mi się za to odkrywanie ramion, gdyż są drobne i pięknie wyrzeźbione.


A wy zgadzacie się z modowymi ekspertkami "Party". Rozenek naprawdę, ąż tak źle wygląda w kreacji w wężowy deseń?

Zobacz: Horodyńska ocenia młode gwiazdy - Lisowską, Julę, Margaret i Honey

My najbardziej lubimy Małgosię Rozenek w takim wydaniu:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48