Rafał Maślak, który chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością, we wtorek 5 października poinformował fanów, że jego dwumiesięczna córeczka źle się poczuła i trafiła do szpitala, gdzie razem z dziewczynką została jej mama. Jak się okazuje, na żonę byłego Mistera Polski w placówce czekała niezbyt miła niespodzianka. Reakcja Rafała Maślaka na zdjęcie, które dostał od swojej ukochanej, mówi sama za siebie.

Reklama

Nie to, że narzekam, po prostu nie wiedzieliśmy, że takie są warunki - tłumaczył się gwiazdor.

Córka Rafała Maślaka trafiła do szpitala. Mister pokazał zdjęcia z placówki

Bajkowy ślub Rafał Maślaka i Kamili Nicpoń, który miał miejsce trzy lata temu, był jednym z najbardziej emocjonujących i głośnych wydarzeń w polskim show-biznesie. Niecały rok później Mister Polski został ojcem, a w sierpniu tego roku na świat przyszło drugie dziecko gwiazdora. Niestety, w ostatnich dniach dwumiesięczna córeczka Rafała Maślaka trafiła do szpitala.

Puściej i smutniej u mnie w domu, bo Kamili nie ma i Michaliny. Misia źle się poczuła, więc zawiozłem dziewczyny do szpitala i tam musiały zostać - wyznał na swoim InstaStory.

Materiały prasowe

Mister uspokoił, że nie ma już się o co martwić, jednak Michalina i jego żona Kamila musiały zostać w szpitalu nieco dłużej i jak się okazuje, wizyta w placówce zdrowia okazała się dla młodych rodziców sporym zaskoczeniem. A dokładnie warunki, jakie panowały w szpitalnym pokoju matki i dziecka, bo jak zdradził Rafał Maślak, Kamila Nicpoń nie miała w nim... własnego łóżka!

- Rozbawiło mnie wczoraj zdjęcie, które wysłała mi Kamila, swojego łóżka, bo nie mieliśmy pojęcia, że przyjmując dziecko mamy muszą spać na fotelu. Mieliście taką sytuację? - opowiadał. - Nie to, że narzekam, po prostu nie wiedzieliśmy, że takie są warunki - dodał wyraźnie zdziwiony.

Rafał Maślak postanowił podzielić się z fanami zdjęciem, które nadesłała mu żona, a Kamila Nicpoń ze śmiechem przyznała mu, że tę noc w szpitalu spędziła niemal jak w samolocie! To jednak nie wszystko...

@rafalmaslak, Instagram

Zobacz także: Rafał Maślak podarował żonie wyjątkowy prezent z okazji narodzin drugiego dziecka!

Zobacz także

Jak widać żona Rafała Maślaka może liczyć na swojego ukochanego dosłownie w każdej sytuacji. Po jej pierwszej nocy przespanej w fotelu, Mister Polski natychmiast pojechał do sklepu, by kupić Kamili Nicpoń materac.

- Całe szczęście okazało się, że można mieć jakiś swój mini materac więc jechałem dzisiaj, już tamtą noc musiała się Kamila przemęczyć. Dzisiaj jechałem, żeby kupić taki lekko dmuchany materac i Kamila będzie mogła już w miarę normalnie spać. Więc zupełnie coś nowego dla nas - kontynuował.

Poza komfortem snu, Rafał Maślak zadbał również o dietę swojej żony i zawiózł do szpitala jedzenie oraz własnoręcznie upieczone ciasto!

- Teraz zawieść Kamili jedzenie, catering, bo tam nie ma jedzenia. Upiekłem też ciastko. mam nadzieję, że będzie zadowolona.

Co więcej Rafał Maślak postanowił podzielić się z fanami również momentem, w którym spotkał się ze swoją żoną w szpitalu. Jak Kamila Nicpoń ocenia swoją pierwszą noc?

- Całkiem nieźle - podsumowała wyraźnie rozbawiona.

@rafalmaslak, Instagram

Zobacz także: Wózek córki Rafała Maślaka to limuzyna. Jest droższy niż ten, który Lewandowscy wybrali dla Laury

Reklama

Jak widać gwiazdor jest bardzo dumny ze swojej żony, ale oboje przyznali, że najważniejsze jest oczywiście to, że poradziła sobie ich mała córeczka. Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i jak najmniej takich nowych doświadczeń!

Reklama
Reklama
Reklama