Rafał Maślak niedawno po raz drugi został ojcem i w sieci pochwalił się pierwszym zdjęciem Michaliny. Były Mister Polski i jego żona mają już za sobą pierwszy wyjazd z dziećmi nad morze. Pokazali też w sieci wózek, który wybrali dla córeczki. Różowy Cybex z trójwymiarowymi kwiatami to prawdziwa limuzyna! Tak drogiego wózka nie miała dla swoich córek nawet Anna Lewandowska...

Reklama

Rafał Maślak razem z żoną wybrali dla córki różową limuzynę! Wiemy, ile kosztuje wózek Michaliny

Wózki gwiazd niezmiennie budzą emocje, w końcu niektóre modele kosztują fortunę, a często zadarza się, że dzieci gwiazd mają nawet po kilka różnych modeli, jak w przypadku Henia Majdana, który ma ich aż ...cztery. Niedawno pierwszą limuzyną swojej córeczki pochwalił się na Instagramie Rafał Maślak. Były Mister, razem z żoną postawili na modną wśród gwiazd markę Cybex, której wózki dla swoich dzieci wybrały m.in. Anna Lewandowska, Małgorzta Rozenek, Martyna Gliwińska, Olga Kalicka czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Teraz to córeczka Rafała Maślaka jeździ różowym wózkiem Cybex Priam 2.0 Simply Flowers, który w wersji 3w1 kosztuje ok. 10 tys. zł! Warto przypomnieć, że Anna Lewandowska zdecydowała się na nieco tańszy model Cybex Spring Blossom Light, za który trzeba zapłacić 8,5 tys. zł.

Spacerowaliśmy dziś caaały dzień ????‍????‍????‍???? w końcu mogłam przetestować swoją różową karetę ????❤️ - napisała na Instagramie Kamila Maślak.

Internauci nie ukrywają, że wózek robi ogromne wrażenie i podoba się nawet osobom, które do tej pory nie zachwycały się kolejnymi projektami marki Cybex, którą tak chętnie wybierają gwiazdy.

piękny poprostu cudowny ❤️

Boska jest ta nowa kolekcja cybexa ????

Wózek jest mega! ????

Piękny ten wózek ! ❤️ nigdy mi się nie podobały z tej firmy te wózki a ten jest mega ????

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała wózek małej Laury! Znamy markę i zawrotną cenę!

Zobacz także

Żona Rafała Maślaka nie ukrywa, że jej samej bardzo podoba się wózek, jaki wybrali dla Michaliny i pisze wprost w odpowiedzi na komentarze na Instagramie:

też jestem w nim zakochana ????

Instagram / maslak_kamila

Wózek Cybex PRIAM 2.0 Simply Flowers to jeden z najnowszych modeli tej marki. Głęboki wózek w opcji 3 w 1 kosztuje ok. 10 tys. zł. Oczywiście można zdecydować się również na dodatki tej marki, co podwyższa cenę wózka. Trzeba przyznać, że to niemała kwota i w cenie tego wózka można kupić nawet... używany samochód!

Mat. prasowe

Rafał Maślak na swoim Instagramie też pochwalił się rodzinnymi zdjęciami z wypadu nad morze. To właśnie limuzyna Michaliny wzbudziła największą uwagę Internautów. Obok tego wózka trudno przejść obojetnie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama