Tomasz Sekielski


Imię: Tomasz

Drugie imię: -

Nazwisko: Sekielski

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Wodnik

Data urodzenia: 1974-01-24

Miejsce urodzenia: Bydgoszcz

Wzrost: -

BIO: Tomasz Sekielski to dziennikarz radiowy i telewizyjny, reżyser i twórca filmów dokumentalnych. Urodził się w styczniu 1974 roku w Bydgoszczy. W czasie swojej kariery związany był z wieloma redakcjami, m.in: TVN, TVP1, Wprost i Wirtualna Polska. Ostatnio zasłynął głośnym filmem "Tylko nie mów nikomu" o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w Kościele Katolickim.
Tomasz Sekielski: kariera dziennikarska
Swoją karierą zaczynał w katolickim Radiu VOX w Bydgoszczy, następnie był zatrudniony w Radiu Wawa i Radiu dla Ciebie.
Przez niemal 10 lat był reporterem TVN - relacjonował ważne momenty w historii Polski i świata, m.in: wojnę w Kosowie czy aferę Rywina. Na łamach TVN24 prowadził audycję Kuluary oraz program Prześwietlenie. Prowadził również programy Teraz My, Magazyn 24 godziny oraz Czarno na Białym w telewizji TVN.
Współpracował również z telewizjami TVP1 i TVP info, Radiem Tok FM oraz Tygodnikiem Wprost.
W 2018 roku założył własny kanał na serwisie YouTube. W tym samym roku podjął współpracę z Wirtualną Polską oraz został prowadzącym programu Rano Onet.
W maju 2019 roku opublikował na swoim kanale YouTube głośny film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu". Produkcja, dotycząca pedofilii w Kościele był szeroko komentowany przez polskie i zagraniczne media. Kilka dni po premierze filmu swoje oświadczenie wydali wysoko postawieni duchowni, m.in: prymas Polski Wojciech Polak.
Tomasz Sekielski: życie prywatne
Tomasz Sekielski jest mężem Anny Sekielskiej, z którą ma dwójkę dzieci - córkę Julię i syna Łukasza. W 2015 roku zamieszkali na Podlasiu. Anna pracuje tutaj jako licencjonowany przewodnik, a także założyła wydawnictwo Od deski do deski. Sekielscy są wielbicielami zwierzą, obecnie posiadają pięć psów i cztery koty. W dniu dzisiejszych dziennikarz mieszka ze swoją córką w Warszawie - Julia uczęszcza do tutejszego liceum.
Na co dzień walczy z otyłością i uzależnieniem od jedzenia, jeszcze niedawno potrafił zjeść kilka drożdżówek dziennie. Od marca tego roku zaczął się odchudzać, czym chętnie dzieli się z opinią publiczną.

Znany/a z: Tylko nie mów nikomu

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: https://www.facebook.com/Sekielski/

Link Pinterest: -

Link Instagram: https://www.instagram.com/tomaszsekielski/?hl=pl
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index