Marcin Najman


Imię: Marcin

Drugie imię: -

Nazwisko: Najman

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: El Testosteron

Znak zodiaku: Ryby

Data urodzenia: 1979-03-13

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 183

BIO: Marcin Najman - urodzony w Częstochowie pięściarz, kickboxer i zawodnik mieszanych sztuk walki. Znany również jako El Testosteron. W 2016 roku zdobył tytuł mistrza Europy WKU w kickboxingu w formule K-1. Absolwent pedagogiki (wychowanie muzyczne) na Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie. W zawodowym boksie debiutował w 2001 roku. U szczytu kariery bokserskiej w 2008 roku stanął do walki o międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej, uległ jednak Andrzejowi Wawrzykowi. Na bokserskim ringu stoczył siedemnaście walk - trzynaście z nich wygrał, cztery przegrał. Marcin Najman jest współzałożycielem grupy promotorskiej NG Promotions, która w 2015 roku zmieniła nazwę na NW Promotion.
Marcin Najman w 1998 i 1999 roku był wicemistrzem Polski juniorów w kick-boxingu w formule light contact. Od 2009 roku podpisał kontrakt z organizacją KSW, dla której walczy na zasadach MMA (mieszane sztuki walki). Walczył m.in. z Mariuszem Pudzianowskim (przegrał), Przemysławem Saletą (przegrał) i Robertem Burneiką (przegrał). Na listopad 2016 roku zaplanowana została jego walka z Trybsonem z Warsaw Shore. Marcin Najman wystąpi w niej zamiast tancerza erotycznego Dawida Ozdoby, który zażądał zbyt dużych stawek za walkę.
Marcin Najman to również osobowość telewizyjna. W 2008 roku brał udział w reality show Big Brother VIP. Od września 2011 roku prowadził w stacji Orange Sport program "Fun Raport" wspólnie z Jackiem Lenartowiczem. Marcin Najman brał też udział w trzeciej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W parze z Hanną Żudziewicz odpadł w drugim odcinku. Od 2003 roku organizuje charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami bokserów i żużlowców.
Marcin Najman prywatnie
Marcin Najman jest mężem Julity Januszko.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index