Joanna Krupa na Eurowizji 2018?! Joanna Krupa na Eurowizji 2018?! Teledysk Joanny Krupy Joanna Krupa na Eurowizji 2018?! Joanna Krupa wspiara zwierzęta
Joanna Krupa na Eurowizji 2018?!
1/5
Joanna Krupa na Eurowizji 2018?!

A to niespodzianka! Joanna Krupa znalazła nie tylko nową miłość, ale i nowy plan na życie. Gwiazda właśnie pracuje nad debiutanckim singlem i teledyskiem. Co więcej, mówi się o tym, że chce również spróbować swoich sił... na Eurowizji 2018. Poznajcie szczegóły.

 

Joanna Krupa nagrywa debiutancki singiel!

 

Joanna Krupa ponoć od dawna marzyła już o tym, żeby zacząć śpiewać. Konsekwentnie realizuje więc swoje życzenia - niedawno pojawiła się w studiu nagraniowym, a teraz pracuje też nad teledyskiem. Co więcej - gwiazda chce przybrać na tę okazję pseudonim - J Kru. Sam utwór ma być utrzymany w hip hopowym klimacie:

 

To wyjątkowy projekt, Asia jest niezwykle podekscytowana całą sprawą. Rozważa zgłoszenie go do krajowych eliminacji przed tegorocznym Konkursem Piosenki Eurowizji!  – czytamy na Viva.pl

 

Joanna Krupa na Eurowizji 2018? Brzmi baaaardzo egzotycznie! Warto przypomnieć, że modelka ma czas do 1 lutego, żeby zgłosić swój utwór do TVP. Na razie nie ma za dużej konkurencji. Premiera singla Joanny odbędzie się w sobotnim odcinku SNL, który modela również poprowadzi! 

 

Zobacz: Eurowizja 2018: Rusza eurowizyjna machina! Są pierwsi chętni. Znamy szczegóły

2/5
Joanna Krupa na Eurowizji 2018?!

Jak śpiewa Joanna Krupa? O tym przekonamy się już niebawem! Jesteście ciekawi jej singla? Czy myślicie, że miałaby szansę na Eurowizji? Na pewno spore - w końcu jest znana na całym świecie!

 

Zobacz: Joanna Krupa znów zakochana? Tabloid zdradza, kim jest jej nowy partner

3/5
Teledysk Joanny Krupy

Joanna Krupa pracuje też nad teledyskiem do piosenki! 

4/5
Joanna Krupa na Eurowizji 2018?!
5/5
Joanna Krupa wspiara zwierzęta
Instagram
Więcej na temat Joanna Krupa Eurowizja