Joanna Krupa Joanna Krupa na pokazie Bizuu Joanna Krupa Joanna Krupa Red is back! Joanna Krupa i Justyna Steczkowska w czerwonych sukienkach mini!
Joanna Krupa
1/5
Joanna Krupa

 

Czyżby Joanna Krupa była zakochana? Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", modelka znalazła sobie nowego partnera. Tabloid twierdzi, że polska piękność, na stałe mieszkająca w Los Angeles, spotyka się z nowym mężczyzną zaledwie od miesiąca, więc jest to świeża sprawa. Nowym wybrankiem Joanny Krupy ma być majętny biznesmen związany z branżą filmowa. Tabloid jednak nie zdradza jego nazwiska. Przytoczono za to niesamowitą historię poznania się pary. Wszystko odbyło się jak na planie romantycznego filmu.

 

Zobacz też: „Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę” Joanna Krupa też była molestowana!

 

A pomogły... pupile! Szczegóły na następnej stronie.

 

Polecamy: Joanna Krupa ostro o byłym mężu: „Bardzo mnie skrzywdził. Jest niedojrzały. Nie ufam mu do końca”

2/5
Joanna Krupa na pokazie Bizuu
ONS

 

Joanna Krupa miała poznać swojego nowego partnera w czasie spaceru z psem, czytamy w "Fakcie". Wszystko miało wyglądać jak niezapomniana scena z filmu animowanego "101 Dalmatyńczyków", gdzie bohaterowi zupełnie przypadkowo wpadają sobie w ramiona za sprawą swoich pupili. I to własnie psiaki miały być pierwszym tematem rozmowy pary. Po spacerze okazało się, że między ich właścicielami pojawiła się nić porozumienia.

3/5
Joanna Krupa
ONS

 

Co więcej, jeśli wierzyć informatorowi "Faktu", Joanna Krupa i jej nowy partner mieli razem wybrać w podróż do Florencji, a nawet mają planować wspólne święta Bożego Narodzenia. Na razie Joanna Krupa w żaden sposób nie skomentowała doniesień tabloidu na temat nowego partnera.

4/5
Joanna Krupa
East News

Przypomnijmy, że Joanna Krupa w lipcu rozwiodła się z mężem Romainem Zago. Od tej pory modelka z nikim się nie spotykała.

5/5
Red is back! Joanna Krupa i Justyna Steczkowska w czerwonych sukienkach mini!

Myślicie, że Joanna Krupa jest zakochana? My szczerze jej tego życzymy. :)

Więcej na temat Joanna Krupa