Andziaks, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, od lat przyciąga uwagę swoich fanów vlogami, a jej kanały w mediach społecznościowych śledzą setki tysięcy wiernych obserwatorów. Przed naszą kamerą influencerka rozgadała się na temat ewentualnego udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Czy zobaczymy ją na parkiecie w kolejnej edycji show? Jej reakcja i słowa Jacka Jeschke zaskoczyły wszystkich

Czy Andziaks zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"?

Podczas rozmowy z naszym dziennikarzem Andziaks przyznała, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" nie jest obecnie w jej planach. Influencerka zaznaczyła, że musi teraz skupić się na innych obowiązkach i projektach. Choć po krótkim tańcu z Jackiem Jeschke wyraźnie poczuła emocje towarzyszące występowi na parkiecie, wciąż podchodzi do ewentualnego udziału z dużą rezerwą.

Andziaks zdradziła też, że do tej pory nie otrzymała żadnej oficjalnej propozycji od produkcji show.

Zobacz także:

Ja mówię, ja cały czas nie dostałam propozycji. Jakbym dostała, to bym się wtedy zastanowiła– powiedziała wyraźnie rozbawiona całą sytuacją.

Z kolei Jacek Jeschke nie zamierzał ukrywać swojego entuzjazmu. Wprost zadeklarował: "Ja załatwię", gdy tylko padł temat ewentualnego występu Andziaks w programie.

Mimo zawstydzenia, które pojawiło się na twarzy influencerki, wyznała, że z odpowiednim wsparciem mogłaby rozważyć udział.

Jak jest chętny, to możemy potańczyć– odpowiedziała z uśmiechem, gdy dziennikarz zauważył, że ma już potencjalnego partnera do tańca.

Zobacz także: