Siódma edycja "Hotelu Paradise" zakończyła się zaledwie kilka dni temu, ale wciąż budzi ogromne emocje. Poruszenie wywołuje jednak nie tylko finał, ale i uczestnicy, o których najgłośniej było kilka odcinków temu. Teraz Oliwia wypowiedziała się nt. swojej relacji z Pawłem.

Reklama

Oliwia z "Hotelu Paradise" o relacji z Pawłem

W siódmej edycji "Hotelu Paradise" Oliwia i Paweł nie od razu stali się sobie bliżsi. Gdy już jednak tak się stało, prędko zostali ulubieńcami widzów, którzy kibicowali im w każdym odcinku. Niestety, odpadli tuż przed finałem, a zaraz po wyemitowaniu odcinka Oliwia i Paweł zabrali głos.

Dzień przed finałem to my opuszczamy Hotel. Cieszę się mimo wszystko, że tak daleko zaszliśmy. Do hotelu przyszłam po przygodę, a otrzymałam znacznie więcej. Nauczyłam się bardzo dużo o sobie - napisała Oliwia, a Paweł dodał: #topcouple

Teraz z Oliwią udało się porozmawiać naszej reporterce i podpytać chociaż trochę o obecną relację z Pawłem. Czy nadal są ze sobą tak blisko? Uczestniczka przyznała wprost, że nie ma między nimi miłości.

Mamy dobry kontakt. Nie ma miłości, nie ma też nie wiadomo jakiej przyjaźni. Mamy po prostu super kontakt, dogadujemy się. Nieważne, czy się zobaczymy raz na miesiąc - zawsze się dogadamy. (...) Myślę, że to jest fajne, że jednak niektóre relacje mogą po prostu być po programie

Oliwia odniosła się również do sporej różnicy wieku, jaka ich dzieli. W programie ona miała zaledwie 19 lat, a Paweł - 30. Czy uważała ją za przeszkodę? Obejrzyj wideo, żeby dowiedzieć się, co powiedziała nam na ten temat!

Reklama

Zobacz także: Kori z "Hotelu Paradise" już wie, na co przeznaczy pieniądze z wygranej! Zdradziła to w naszym wywiadzie

Zobacz także
Oliwia i Paweł z "Hotelu Paradise"
Oliwia i Paweł z "Hotelu Paradise" Instagram@hotelparadise.tvn7
Reklama
Reklama
Reklama