Siódma edycja "Hotelu Paradise" zakończyła się zaledwie kilka dni temu, ale wciąż budzi ogromne emocje. Poruszenie wywołuje jednak nie tylko finał, ale i uczestnicy, o których najgłośniej było kilka odcinków temu. Teraz Oliwia wypowiedziała się nt. swojej relacji z Pawłem.

Oliwia z "Hotelu Paradise" o relacji z Pawłem

W siódmej edycji "Hotelu Paradise" Oliwia i Paweł nie od razu stali się sobie bliżsi. Gdy już jednak tak się stało, prędko zostali ulubieńcami widzów, którzy kibicowali im w każdym odcinku. Niestety, odpadli tuż przed finałem, a zaraz po wyemitowaniu odcinka Oliwia i Paweł zabrali głos.

Dzień przed finałem to my opuszczamy Hotel. Cieszę się mimo wszystko, że tak daleko zaszliśmy. Do hotelu przyszłam po przygodę, a otrzymałam znacznie więcej. Nauczyłam się bardzo dużo o sobie - napisała Oliwia, a Paweł dodał: #topcouple

Teraz z Oliwią udało się porozmawiać naszej reporterce i podpytać chociaż trochę o obecną relację z Pawłem. Czy nadal są ze sobą tak blisko? Uczestniczka przyznała wprost, że nie ma między nimi miłości.

Zobacz także:

Mamy dobry kontakt. Nie ma miłości, nie ma też nie wiadomo jakiej przyjaźni. Mamy po prostu super kontakt, dogadujemy się. Nieważne, czy się zobaczymy raz na miesiąc - zawsze się dogadamy. (...) Myślę, że to jest fajne, że jednak niektóre relacje mogą po prostu być po programie

Oliwia odniosła się również do sporej różnicy wieku, jaka ich dzieli. W programie ona miała zaledwie 19 lat, a Paweł - 30. Czy uważała ją za przeszkodę? Obejrzyj wideo, żeby dowiedzieć się, co powiedziała nam na ten temat!

Zobacz także: Kori z "Hotelu Paradise" już wie, na co przeznaczy pieniądze z wygranej! Zdradziła to w naszym wywiadzie

Oliwia i Paweł z "Hotelu Paradise"
Instagram@hotelparadise.tvn7