Siódma edycja "Hotelu Paradise" zakończyła się zwycięstwem Kori i Jacka! Jak wiadomo, para nie zdecydowała się na rzut kulą na ścieżce lojalności i tym samym główna nagroda (100 tys. złotych), została podzielona na pół. W ten sposób zarówno Kori, jak i Jacek, mają do dyspozycji po 50 tys. złotych. W rozmowie z naszą reporterką, Angeliką Bielską, Kori wyznała, na co zamierza przeznaczyć swoją część wygranej.

Reklama

"Hotel Paradise 7": Kori zdradza, na co przeznaczy wygraną

Podczas naszej rozmowy zapytaliśmy Kori z "Hotelu Paradise", jakie ma plany na najbliższą przyszłość. Jak się okazało, zwyciężczyni 7. edycji hitowego show stacji TVN7 ma zamiar teraz trochę popodróżować.

Jestem raczej spontaniczna, u mnie to się zmienia z godziny na godzinę, z dnia na dzień, więc na pewno dużo podróży, więc jakąś część wygranej też właśnie przeznaczę na te podróże, ale takie dalsze - Bangkok, Nowy Jork i tak dalej
- przyznała nam Kori.

Gdy nasza reporterka zaczęła dopytywać, czy Kori zamierza przeznaczyć na coś jeszcze fundusze ze swojej wygranej, wówczas zwyciężczyni "Hotelu Paradise" odpowiedziała:

No na razie chyba na te podróże. Na pewno nie chcę tak szaleć, wydać, kupić torebki za 10 tysięcy i nie mieć tych pieniędzy. Raczej tak stopniowo, bo ja stwierdziłam, że skoro są to pieniądze z przygody, to też chciałabym na przygody je wydać.

Zobaczcie naszą całą rozmowę, aby dowiedzieć się szczegółów!

Reklama

Zobacz także: Jacek z „Hotelu Paradise” ostro o relacji z Rochem: „Takim właśnie człowiekiem jest”

Zobacz także
Finał Hotel Paradise 7
Screen/Player.pl Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama