Fanom "Love Island" nie trzeba przedstawiać Dana - to uczestnik, który dostarczył widzom programu naprawdę wielu emocji w trakcie 9. edycji "Wyspy miłości". Dziś losy Dana fani programu mogą śledzić za pośrednictwem jego mediów społecznościowych. Tylko na Instagramie Dan zgromadził ich już ponad 62 tys.! To właśnie w tym miejscu uczestnik "Love Island 9" demonstruje fanom swoje talenty, a w rozmowie z naszą reporterką zdradził, że ma już plan związany właśnie z rozwojem jego pasji.

Reklama

Co Dan będzie robił po "Love Island"?

Dan po zakończeniu przygody na "Love Island" pokazał fanom, że świetnie sobie radzi ze śpiewaniem! Jak się okazało, to właśnie w tym kierunku chciałby teraz iść. Co więcej, Dan również "umie ruszać bioderkami", bo w dzieciństwie trenował tańce latynoskie i dlatego nie miałby nic przeciwko temu, aby na przykład wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"!

Wiele ludzi mówi, że dobry mam głos, więc może coś pośpiewam. (...) Chciałbym na pewno coś pośpiewać, coś w tym kierunku jakieś show z chęcią też. Może jakiś ,,Taniec z gwiazdami''? Kiedyś za młodego właśnie tańczyłem jakieś latynoskie tańce, także bioderkami umiem ruszać.
- wyznał przed naszą kamerą Dan

Co jeszcze zdradził przed naszą kamerą Dan? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Wiktoria z "Love Island" zaskoczyła metamorfozą. Zmieniła fryzurę i jest nie do poznania

Dan z Love Island pokazał swoją miłość
Instagram @loveislandwyspamilosci
Reklama
Reklama
Reklama