„Przechodzony towar? Wiadomo, że jestem” - wyznał Marcin Hakiel w wywiadzie. "Królowa życia" z kolei opowiedziała nam o początkach swojej tanecznej przygody z popularnym tancerzem. Czy te faktycznie były tak trudne? Sami się przekonajcie!

Reklama

Marcin Hakiel i Dgmara Kaźmierska

Nie da się ukryć, że ostatnio wszyscy żyją nadchodząca edycją "Tańca z gwiazdami", która już za chwilę pojawi się na szklanych ekranach. Ta jednak wzbudza ogromne emocje już teraz - wszystko za sprawą kontrowersyjnych gwiazd, które pojawią się na najpopularniejszym parkiecie w Polsce! Pośród tych znalazła się m.in. Dagmara Kaźmierska, która wystąpi u boku Marcina Hakiela. Jak się okazuje, początki były zupełnie inne, niż to, co pisały różne media.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Marzenie Dagmary Kaźmierskiej spełni się już w pierwszym odcinku: "Głupi ma zawsze szczęście"

Nie no były rzeczywiście. Jakiś tam portal napisał, ja nawet nie pamiętam jaki, że ja gdzieś narzekałam. Ktoś sobie tam jakąś tam wypowiedź włożył w moje usta. Ale ja nie mam z tym problemu, tak? Bo to po prostu jest nieprawda. Nigdy nie wypowiadałam się na temat Marcina w kontekście, że może jest wiekowo dla mnie niedobrany.
- wyznała Dagmara.
Reklama

Co jeszcze zdradził taneczny duet? Jeżeli chcecie wiedzieć, koniecznie zobaczcie całą rozmowę.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama