W ostatnią niedzielę odbył się ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami", w którym uczestnicy mieli okazję zatańczyć ze swoimi bliskimi. Roksana Węgiel nie zastanawiała się nawet chwili i zaprosiła do tej przygody ukochanego Kevina Mgleja. Przed naszą kamera partner wokalistki przyznał, co sprawiło mu największą trudność w tym tanecznym wyzwaniu.

Reklama

Kevin Mglej o występie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Roksana Węgiel ponownie zachwyciła jurorów i otrzymała 40 punktów za ognistą rumbę. Drugim jej tańcem w ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" było tango, które zaprezentowała ze swoimi ukochanym- Kevinem Mglejem. Ten występ spodobał się wszystkim jurorom , ale również internautom, którzy byli pod wrażeniem sprawnością ukochanego Roksany Węgiel. Chwilę po występie Kevin Mglej postanowił opowiedzieć przed naszą kamerą, jak będzie wspominał tę przygodę.

Dzisiejszy stres był o tyle wyjątkowy, że bardzo nie chciałem ich zawieść, czegoś pomylić, ale na szczęście mamy to już za sobą
- przyznał Kevin.

Okazuje się również, że Kevin Mglej w przeszłości trenował judo i dzięki temu mógł wykonać skomplikowaną akrobację na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". A co więcej zdradził nam ukochany Roksany? Posłuchajcie całego wywiadu, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel rozpływa się nad występem Kevina Mgleja w "Tańcu z gwiazdami". "Zrobił powalającą akrobację, jestem z niego bardzo dumna"

Taniec z Gwiazdami Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Michał Kassin
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama