W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy tańczyli ze swoimi bliskimi. Wybór Roksany Węgiel był oczywisty - 19-latka postanowiła zatańczyć ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem. Co o jego występie sądzi jego wokalistka? Przekonajcie się sami, oglądając naszą rozmowę z Roxie.

Reklama

Roksana Węgiel o występie Kevina Mgleja w "Tańcu z gwiazdami"

Taneczne show Polsatu "Taniec z gwiazdami" nieustannie wzbudza wiele emocji. Na parkiecie znakomicie radzi sobie m.in. Roksana Węgiel, która już kilkukrotnie zdobyła maksymalną ilość punktów i jest niekwestionowaną faworytką show. W ostatnim odcinku Roksana Węgiel, Michał Kassin i jej ukochany Kevin Mglej zatańczyli tango i powalili jury na kolana. Para wywalczyła cztery dziesiątki, a internauci byli w szoku po "salcie przez krzesła" w wykonaniu Kevina. Mimo że Mglej bał się, że nie da rady dorównać ukochanej, poradził sobie wyśmienicie. A co o jego tańcu myśli Roksana?

Ja bardzo się cieszę, że mogłam zatańczyć ze swoim ukochanym. To była niesamowita przygoda. On poradził sobie świetnie, zrobił powalającą akrobację, jestem z niego bardzo dumna (...) Były emocje, był ogień na tym parkiecie, jestem bardzo szczęśliwa.
wyznała nam Roksana.

Roksana Węgiel przyznała nawet, że "było lepiej niż na próbie". Zobaczcie nasze wideo powyżej, aby dowiedzieć się, co jeszcze na ten temat zdradziła nam Roxie Węgiel!

Oglądaliście gorące tango Roxie, Michała i Kevina? Jak Wam się podobało?

Reklama

Zobacz także: Tak wyglądał występ Roksany Węgiel i Kevina Mgleja w "Tańcu z Gwiazdami". "Myślałam, że przyłożysz Michałowi"

Zobacz także
Taniec z Gwiazdami Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Michał Kassin
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama