Fani "Love Island" na pewno doskonale pamiętają występ Dody w 7. edycji show. Gwiazda nie tylko zaśpiewała dla uczestników, ale także przeprowadziła z nimi cenną rozmowę w kręgu ognia. Odcinek "Love Island" z udziałem Dody pobił prawdziwy rekord oglądalności - czy zatem możemy się spodziewać jej ponownej wizyty w tym programie? Piosenkarka zdradziła prawdę na ten temat przed naszą kamerą!

Reklama

Doda znów w "Love Island"? Wszystko jasne!

Z Dodą mieliśmy okazję porozmawiać po jej występie na Fryderykach, gdzie - jak zawsze - dała czadu na scenie! A czy jej ognisty temperament ponownie zobaczymy też w "Love Island"? Wokalistka przed naszą kamerą przyznała, że niestety, raczej nie zobaczymy jej już na "Wyspie miłości".

Nie, to była taka sytuacja zupełnie jednorazowa. Produkcja też wiedziała, że to jest moje spełnienie marzeń, że ja uwielbiam ,,Love Island''
- wyznała Doda

Co jeszcze na ten temat zdradziła przed naszą kamerą Doda? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Sandra Dorsz komentuje związek Karoliny Gilon i Mateusza. Była partnerka uczestnika "Love Island" krótko to podsumowała

Doda
Doda Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama