Izabela Zeiske o programie Gogglebox. Przed telewizorami
Instagram
TYLKO U NAS

Zmiany w "Gogglebox. Przed telewizorem"? Izabela Zeiske zdradza, z kim chciałaby komentować programy!

Izabela Zeiske o programie Gogglebox. Przed telewizorami
Instagram

Kolejna część wywiadu z Izabelą Zeiske z programu "Googlebox. Przed telewizorem"! Ukochana uczestniczka widzów zdradziła już m.in. to, jak dostała się do programu. Teraz pani Izabela opowiedziała Party.pl o przyjaźniach w show! 

Izabela Zeiske proponuje rewolucyjne zmiany w "Gogglebox. Przed telewizorem"! 

Izabela Zeiske chciałaby, aby produkcja zamieniła grupy komentujących! Z chęcią pojawiłaby się u boku Sylwii Bomby! Zdradziła nam również, że ma świetny kontakt z Mariuszem Kozakiem:

Stacja kilka razy umożliwiła nam spotkania na kawie czy wspólne śniadania, bo jesteśmy z różnych miast i znamy się głównie z oglądania programu. Wspaniale było, gdy się wymieniliśmy partnerami przy komentowaniu i ja byłam w parze z Sylwią Bombą. Fajna relacja się między nami nawiązała. A Mariusz Kozak przyjechał do Chimka. Z nim też nawiązaliśmy bliższe, przyjacielskie relacje - mówi Party.pl Izabela Zeiske.

Gwiazda show przyznaje, że dobór osób w programie jest dla niej doskonały. Z chęcią ogląda wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorami":

Zawsze oglądamy nowy odcinek Goggleboxa i pękamy ze śmiechu ze wszystkich tych komentarzy. Produkcja zrobiła tak świetny przekrój społeczeństwa w tym programie, że nie wyobrażam sobie, że mogłoby kogoś zabraknąć - mówi Zeiske.

Co sądzicie o pomyśle Izabeli? 

Izabela Zeiske o udziale w programie

Izabela chciałaby komentować programy z Sylwią Bombą!

Sylwia Bomba z córką
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49