Dance dance dance
Instagram

Za nami kolejny odcinek programu "Dance Dance Dance", w którym pary rywalizują ze sobą, odtwarzając choreografię z najbardziej znanych teledysków na świecie. Oczywiście w odcinku nie zabrakło krytycznych uwag jurorów. Jednak konflikt między Ewą Chodakowską a Pauliną Krupińską został zażegnany! Była miss otrzymała od jurorki pozytywne oceny. Mimo to, to właśnie ona musiała pożegnać się z programem razem z Klaudią Halejcio! Na koniec była Miss powiedziała jury kilka gorzkich słów, co spotkało się z dużym oburzeniem Roberta Kupisza.

1/6
Paulina Krupińska
Instagram

Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio w 3. odcinku miały odtworzyć teledysk Beyoncé  i Shakiry do piosenki „Beautiful Liar”. Klaudia Halejcio podczas treningów w pewnym momencie wyszła z sali i powiedziała, że w takiej nerwowej atmosferze nie będzie pracowała. Na szczęście to było tylko chwilowe załamanie. Paulina Krupińska otrzymała mnóstwo pozytywnych ocen między innymi od Ewy Chodakowskiej. Tym samym konflikt między uczestniczką a jurorką został zażegnany!

2/6
Dance dance dance, Marcelina Zawadzka
Instagram

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak zatańczyli do przeboju „Lambada” Kaoma. Ewa Chodakowska przyznała, że „wyszło pięknie”. To z pewnością był jeden z najlepszych występów wieczoru, a na pewno najgorętszy!

3/6
Dance dance dance, Patricia Kazadi
Instagram

Patricia Kazadi z siostrą, Victorią zatańczyły doskonale, ale zostały ocenione surowiej niż zwykle. Ewa Chodakowska przyznała, że wymaga od tego duetu dużo więcej. Ida Nowakowska stwierdziła, że siostry Kazadi są stworzone do tańca, ale za mało pracują. Patricia nie zgodziła się, ze stwierdzeniem, że pracowały w tym tygodniu mniej. Na szczęście emocje opadły i popłynęło też kilka pozytywnych słów w ich kierunku.

 

4/6
Dance dance dance, Wiktoria Gąsiewska
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wystąpili razem tańcząc do utworu „Hey Ya” Black Eyed Peas. Ida Nowakowska pozytywnie oceniła występ, jedynie nie podobało jej się potknięcie aktorki. Największe komplementy zebrał Adam Zdrójkowski. Ewa Chodakowska doceniła ogromny wysiłek, jaki włożyli w taniec i dała im 9 punktów. Po występie Wiktoria rozpłakała się, a wszystko dlatego, że bardzo przejęła się potknięciem! 

5/6
Dance dance dance, Katarzyna Dziurska
Instagram

Katarzyna Dziurska i Emil odtworzyli choreografię do piosenki Pink „Try”. To był najbardziej wzruszający występ odcinka. U Ewy Chodakowskiej pojawiły się łzy. Wzruszenia nie krył też Robert Kupisz. Ten pełen emocji i jednocześnie agresji taniec został doceniony przez jury i zebrał wysokie noty.

Zobacz takżeBól i łzy! Mimo groźnego wypadku Kasia Dziurska nie przerwała tańca! "Jestem poturbowana nieźle"

6/6
Dance dance dance, Klaudia Halejcio
Instagram

Największe kontrowersje wzbudził występ Klaudii Halejcio. Aktorka wcieliła się w postać Kylie Minogue i dostała dosyć wysoką ilość punktów 9/8,5/8. Jednak to nie wystarczyło, aby razem z Pauliną Krupińską pozostały w programie. Kiedy ogłoszono decyzję, że opuszczają show była Miss stwierdziła, że: 

Dzisiaj pokazaliście, że to nie jest program o tańcu. Nie zgodziłabym się z punktacją, jeśli chodzi o solo Klaudii, bo po prostu była najlepsza - powiedziała na koniec.

Te słowa zaskoczyły jurorów i stwierdzili, że to było "nieładne" zachowanie. Z całą pewnością można stwierdzić, że odejście Pauliny Krupińskiej z "Dance dance dance" było naprawdę głośne!

Więcej na temat Dance, Dance, Dance