Dance dance dance
Instagram
TV-Show

Za nami trzeci odcinek "Dance dance dance"? Kto odpadł z programu, a kto okazał się najlepszy?

Za nami trzeci odcinek "Dance dance dance"? Kto odpadł z programu, a kto okazał się najlepszy?

Za nami kolejny odcinek programu "Dance Dance Dance", w którym pary rywalizują ze sobą, odtwarzając choreografię z najbardziej znanych teledysków na świecie. Oczywiście w odcinku nie zabrakło krytycznych uwag jurorów. Jednak konflikt między Ewą Chodakowską a Pauliną Krupińską został zażegnany! Była miss otrzymała od jurorki pozytywne oceny. Mimo to, to właśnie ona musiała pożegnać się z programem razem z Klaudią Halejcio! Na koniec była Miss powiedziała jury kilka gorzkich słów, co spotkało się z dużym oburzeniem Roberta Kupisza.

Kasia Dziurska w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe
TV-Show
Koszmarny wypadek w programie "Dance Dance Dance"! Jurorzy zamarli!
Koszmarny wypadek w programie "Dance Dance Dance"! Jurorzy zamarli!

Program "Dance Dance Dance" wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim uczestników show. W drugim odcinku hitu TVP2 między Ewą Chodakowską a Pauliną Krupińską doszło do spięcia, które przeniosło się również poza studio. W najbliższą sobotę czekają nas kolejne emocje. Tym razem będziemy świadkami wypadku, do którego doszło podczas występu Katarzyny Dziurskiej i jej partnera. Sytuacja wyglądała naprawdę poważnie. Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się sami! Kasia Dziurska o krok od tragedii! Jury wstrzymało oddech Zobacz także:  Ewa Chodakowska zatrudniła prawnika! Co zarzuca Paulinie Krupińskiej?

Katarzyna Dziurska z partnerem
Newsy
Jej występ wywołał ogromne emocje! Zobaczcie, jak Kasia Dziurska wyglądała w sobotę na spacerze z partnerem...
Jej występ wywołał ogromne emocje! Zobaczcie, jak Kasia Dziurska wyglądała w sobotę na spacerze z partnerem...

Katarzyna Dziurska ze swoim partnerem dali jeden z najlepszych występów w 3. odcinku programu " Dance dance dance ". Podczas show był naprawdę niebezpieczny moment, który nie wiadomo było jak się zakończy! Podczas wykonywania choreografii z teledysku piosenki Pink "Try" trenerka nie złapała żyrandola i upadła na stół! To uderzenie było naprawdę silne, jednak para nie zdecydowała się przerwać tańca i Kasia Dziurska dokończyła swój występ!  Jaka była reakcja jurorów na występ Katarzyny Dziurskiej? Show, które zaprezentowała para wzruszyło trenerów. Ewa Chodakowska nie kryła łez i powiedziała: Ja ostatnia, bo muszę z emocji zejść... - usłyszeliśmy od jurorki. Kiedy już emocje opadły, dodała: Czerwony dywan oscarowy jest wasz! Jestem totalnie rozwalona, trzęsę się razem z wami. Dziękuję wam za ten obraz.  Robert Kupisz występ podsumował jako mocny i brutalny . Katarzyna Dziurska przyznała, że ten upadek mocno ją poturbował, ale dała radę wytrwać do końca. Widać, że było jej przykro z powodu całej tej sytuacji. Katarzyna Dziurska z partnerem na spacerze Tuż przed występem w "Dance dance dance" trenerka wybrała się na spacer ze swoim partnerem. Z całą pewnością była to dobra decyzja po ciężkich treningach do występu! Trzeba przyznać, że nic nie zapowiadało tak emocjonalnego występu, jaki para zaprezentowała w odcinku!   Katarzyna Dziurska dała jeden z najwyżej punktowanych występów w " Dance dance dance" Zobacz także :  Ból i łzy! Mimo groźnego wypadku Kasia Dziurska nie przerwała tańca! "Jestem poturbowana nieźle"

Patricia Kazadi pod studiem TVP
Newsy
Patricia Kazadi ostro odpowiedziała na krytykę Idy Nowakowskiej. Kolejny konflikt w "Dance dance dance"!?
Patricia Kazadi ostro odpowiedziała na krytykę Idy Nowakowskiej. Kolejny konflikt w "Dance dance dance"!?

Trzeci odcinek " Dance dance dance " był pełen emocji. Poprzednio z krytyką ze strony Ewy Chodakowskiej spotkała się Paulina Krupińska , a teraz to Patricia Kazadi musiała odpierać zarzuty Idy Nowakowskiej! Tak dużych kontrowersji w programie jeszcze nie było! A wszystko po tym, jak jurorka zarzuciła gwieździe i jej siostrze, że nie pracowały wystarczająco dużo w tym tygodniu... Zobaczcie, co odpowiedziała Kazadi! Patricia Kazadi skrytykowana przez Idę Nowakowską! Siostry Kazadi zaprezentowały choreografię z teledysku "Tilted” Christine and the Queens. Oceny początkowo były dość łagodne, nawet Ida Nowakowska zaczęła niewinnie, mówiąc, że siostry są stworzone do tańca. Jednak potem nie było już tak miło: Wykonanie tej choreografii było średnie. Uważam, że jesteście stworzone do tańca i często tak jest, że jak ktoś już wie, że jest stworzony do tańca i ma do tego dryg, mniej pracuje - powiedziała tancerka po występie duetu. Ta opinia nie spodobała się Patrici Kazadi , która od razu dość ostro skomentowała wypowiedź jurorki: Wszystko inne przyjmę. Że potknęłam się, nie trzymałam równowagi. Przyjmę to, ale, że nie pracowałam… To jest słaby tekst - odpowiedziała Patricia Kazadi na zarzuty Idy Nowakowskiej. Trzeba przyznać, że w programie "Dance dance dance" coraz bardziej iskrzy! Uczestnicy ostro komentują opinie jurorów i tworzą się kolejne konflikty. Wystarczy wspomnieć, w jaki sposób Paulina Krupińska odeszła z programu ! Była Miss stwierdziła, że Klaudia Halejcio została niesprawiedliwie oceniona i przez to obie odpadły z show.    Patricia Kazadi odtwarzała teledysk Camili Cabello " Havana" Zobacz także :   Ból i łzy! Mimo groźnego wypadku Kasia Dziurska nie przerwała tańca! "Jestem poturbowana nieźle"

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner